Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Po vysadeni HAK mozem hned otehotniet?

mony15

Ahojte ja som tak isto uživala hak diane 35. tak isto som ju nedavno po 5rokov vysadila a s priatelom sme spolu spavali kazdy den naplno a teraz mi menzes meska tak len cakam ci sa podarilo babatko alebo je to všetko kvoli Hak

lucia233

no tak este raz diki,nemas nahodou skusenosti s tym,ze po vysadeni hak mozes mat take priznaky ako ked si tehotna ale v skutocnosti je to zapricinene len tym ze si hak vysadila????

lucia233

neviem sice ci to bolo pre mna ten odkaz ale diki...cize je tu dost pravdepodobne ze mozem byt v tom,lebo co som si pocitala dni ovulacie tak presne pocas tohoto dna sme mali nechraneny styk a islo to dnu....

lucia233

hmm viem ze je to individualne,ale som strasne zvedava,my sa tomu ani nebranime,urcite by sme sa tesili,ja som len xcela vediet,ye ci sa citim tak dost divne preto,ze uz zo mna tie hormony prchaju alebo preto ze by som mohla byt tehotna....

neva

Je to velmi individuálne. Záleží len od organizmu, ako sa k tomu postaví. Je možné otehotnieť ihned po vynechaní tabletiek.
vienne123 - telo sa nemá od čoho prečistiť. Akonáhle neužiješ tabletku, tak po 24 hodinách nemáš v tele nič čo by sa mohlo prečistiť. U niektorých žien, je možno toto obdobie dobré na to, aby sa ich vaječníky, ktoré boli riadené hormonmy zobudili. U iných to funguje hneď. Svedčí o tom fakt, že niektorá dostane menzes po skončení užívania Hak a niektoré ho nedostanú, musia isť na injekciu.

tinka228

mne doktor vždy vravel, že otehotnieť možno hneď po vysadení HAK. niektorí odporúčajú čakať tri spontáne cykly, aby sa zregenerovalo telo.

lucia233

caute baby,mam taky problem,asi 6.12.2008 som vysadila hak a teda 8.12.2008 mi zacala menstruacia-krvacanie,potom mi 13.12. skoncila a mali sme s priatelom asi 6 krat nechraneny sex,z toho asi 4krat to islo do mna,nemam sice ziadne badatene tehotenske priznaky,ale citim sa ako pred chripkou,som unavena,stale chodim cikat,citala som ze hned po vysadeni sa neda otehotniet,ja som brala diane35 asi 5 rokov,ale som citala aj take clanky vtedy,teda po vysadeni sa da najlepsie otehotniet,kto mate o tom nejake info pls piste....diki

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po vysadeni HAK mozem hned otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk