Prekvapenie pre lasku.

D_nika

chester, vazne, na to si daj pozor. mozno jej to pride mile, ale aby to potom nepocitila ako ze si ju potrebujes kupovat... nevidime do vasho vztahu, ale tak rada sa vzdy zide... hlavne ta dobre mienena

Chester

Stanley,ja to neprehanam...Praveze raz za cas,ked jej kupim ruzu len tak z nicoho nic,tak to je len mile a velmi ju to potesi...no nie?Ja som nepisal,ze ju satim a vselico.Dvakrat za tristvrdte roka som jej kupil tricko a nohavice.To nie je prehananie.A ked ju zoberem do restiky na pizzu,veceru tak je to tiez mile.Zase nechodime kazdy tyzden.Raz za cas...Primerane.Myslim,ze to neprehanam.

stanley

Ja som urobil všetko, čo tu píšete a mám pocit, že čím viac som toho urobil a kúpil, tým viac sa odo mňa vzďaľovala a bolo to pre ňu všedné...môžem len odporučiť, nepreháňaj to!!! U mňa to skončilo rozchodom... :-(

D_nika

chester, no urcite mi povie, kde mi to kupil :-D a este aj blocek donesie :-) nie, sorry za sarkazmus.. netusim, ale niekde na nejakom trhu, mozno v nejakom vacsom obchodnom dome, kde maju veci zo skla, alebo tak... inak, je z KE, tak tam niekde... ::)))

D_nika

chester - tak to mas stastie, vez si take dievcatko, bo vela takych nie je, ako sa tak obzeram...

este mi napadlo, naposledy som len tak pre radost od draheho dostala sklenenu ruzicku, co svieti :) ze aby mi nevyschla :D

sofinuska

No moj priatel o seb etvdri ze je romantik a nikdy mi nedoniesol ani kvet -mimo sviatku ..mne by nevadilo ze by to bola burina vedla z luky ale aspon by ma potesil,ani darceky nejako pomimo ...nevravim ze to od neho vyzadujem ,viem ze ma lubi ale tak by ma to potesilo keby mi nieco len tak daroval.

Chester

D-nika,nebojim sa,ze si na to zvkne...Ja jej nekupujem stale oblecenie,mozno za 8 mesiacov som jej kupil 2tricka.Len tak.One vobec nie je taka,ze ked jej ponuknem daco,ze chce.Stoji ma vela namahy,aby som ju nahovoril,aby si nechala daco kupit,ked ja cem.Ona je taka zlatucka,mila,ma dobre srdiecko a velmi ma miluje.

D_nika

chester, daj pozor, aby toho nezacala vyuzivat, ze jej nakupujes oblecenia a tak.. a skus taku romanticku kupel, ak ste este take nemali... sviecky, vino, jahody... ti poviem, my sme sa s drahym z tej vane tri hodiny nemohli dostat !! :-D