Hysterektomia...?

wild yam

Vazeny RNG,mozete ma informovat,prosim cez moj e-mail,ohladne wild jamu ,davkovanie a ako dlho sa moze uzivat?Vopred dakujem!

RNG

vero,
Yam je na podporenie tvorenia chybajucich hormonov(polotovar)
.....
Pupalka tiez pomaha tvorit hormony a obsahuje protizapalovu zlozku, GLA, dobre na problemy s PMS
.....
Damiana, inac zvana aj Turnera afrodisiaca podporuje sexualitu a vyrovnane hladiny hormonov.
.......
Dong Quai(angelika cinska) zlepsuje sexualitu celkove a je to naviac adaptogen(posilnovac) na rozne ine diania v tele, v cine nazyvany "zensky zensen"

v

Prosím, poraďte mi ako ďalej. Som po hysterektómii a lekárka ma ani nepozrela, povedala mi, že aby si ma pozrel ten kto ma operoval. Nerobia sa žiadne pooperačné vyšetrenia? Popozerala som si niečo na ínternete a asi budem musieť zmeniť lekára.

veronika

Yam, 2x1 gram
Pupalkovy olej 3x2 gramy
damiana 2x1 gram
Dong quai 2x1 gram

konečne doberiem Menomax, pretože som ho mala nakúpený na dlhšiu dobu.
Prosím RNG, môžeš ma oboznámiť s účinkami týchto preparátov.

Ďakujem

RNG

davka: Yam, 2x1 gram
Pupalkovy olej 3x2 gramy
damiana 2x1 gram
Dong quai 2x1 gram
To su silne davky, mensie su malo alebo vobec nie ucinne.

RNG

veronika, mozes sa obratit aj na moje obchody, tie by to mali vsetko mat a lacnejsie, ako lekarne. Na boku mi bezi uz vyse roka reklama, Doplnky vyzivy(RNG) ale zda sa mi, ze zbytocne, lebo ludia si myslia, ze potravinove doplnky su lieky a teda ich hladaju medzi liekmi v lekarnach....

veronika

RNG, prosím kde si kúpim YAM,Damianu, Pupalkový olej to viem v lekárni, Borákový olej v lekárni, a Dong Quai to neviem ? Ako to mám užívať? Všetko, alebo iba jeden druh? Srdečná vďaka.