RNG + ALL - davkovanie vyz. doplnkov stravy

Príspevok v téme: RNG + ALL - davkovanie vyz. doplnkov stravy
vallika

Asi sa vam to bude zdat prehnane, ale mozte ma usmernit, co s cim mozem kombinovat, ci si nahodou este viac neuskodim? trapi ma viacero problemov ako padanie vlasov (vysetrenie krvi bolo v poriadku), akne a este okrem toho, snazim sa spravit nieco so svojou postavou. Precitala som uz nejake tie temy, a tak tu je moj nasledovny rozvrh:
Skoro rano ako vstanem si dam 1lyz. oliv. oleja + 1 lyz. citr. stavy + 1 lyz. medu. Ked pridem do prace asi o hodinku, dam si 1 tabl. zel. jacmena a zapijem asi 7 dcl vody, pockam cca pol. hod a naranajkujem sa.
ranajky - ovsene vlocky so soj. mliekom + nejake ovocie + Potent Acidophilus w/ Pectin capsule + tabletky Revalid

desiata - melon pripadne jablko

obed - nejaka lahka zeleninova polievka + ryza so salatom, pripadne zemiaciky + Zinc for acne + Potent Acidophilus w/ Pectin capsule

olovrant - celozrnny rozok so zeleninou + zeleny jacmen + revalid

vecera - trosku z obeda + Zinc for acne

okrem toho pijem vela cistej vody, pripadne slabomineralizovane mineralky a caje, hlavne zeleny.

Asi sa vam to bude zdat smiesne, skoro ako keby sa chcem predavkovat, ale chcem so sebou nieco robit, byt konence zdrava. este napisem, ze HAK neberiem. keby chcel niekto vediet, ci s chudnutim neprehanam a ci mi to treba, tak mam 153 cm a 54 kg.
Dakujem za vase nazory....

RNG

Ah, jaj.
Skus predajnu,0902 514 721 v pracovnych hodinach
To je "vyhoda" tych mobilov.Kazdy chvilu mimo signalu, vybite baterie, zabudnute doma a podobne.
Preto som im uz davnejsie nakazal zaviest pevne linky s odkazovacmi, aby to bolo zakaznikom k dispozicii 24 hodin.
Ake ako sa hovori Bozie mlyny melu pomaly, a na Slovensku vsetko trva dlhsie, aj zavedenie pocitacovych liniek aj telefonnych.
Prosim o trpezlivost.

malinka

RNG: vdaka, objednam si to len co doberiem sucasne balenie zinku 10 mg, po preratani som zistila, ze jedno balenie Zinc for acne 100tbl. ma vyjde cca 130sk, a to je tam 50 mg Zn(+plus dalsie), kdezto 25 mg bal 100 tbl. Zn stoji v lekarni 250 sk, je to fakt super, len dufam ze to zaberie :)

RNG

Zinok a jogurt podla moznosti nekombinuj. Daj medzi ne pauzu aspon tri hodiny. Mlieko je totiz vybornym zdrojom medi a ked zoberes s nim zinok, med sa neabsorbuje.
Med treba na krvinky a rozne zapaly(vcitane akni a reumy))

vallika

dakujem.tak fajn, bala som sa, ze moj rozvrh je dost o zivot. je to v poriadku s tou stravou? este chcem vediet, ci si mozem dat napr. aj ten zinok napr. po jogurte ak som sa predtym najedla niecoho normalneho (ryza....)

RNG

Vyborne. Len nepredavkuj ten zinok.
Pri brani doplnkov niekedy je dobre robit kratsie pauzy-nielkolko dni vynechas, hlavne pri zinku a medi, ked beries vela zinku, nevstrebava sa ti dost medi. Povedzme raz za mesiac par dni vynechaj zinok.

malinka

byvas v BA? tiez by som chcela ten Zinc for acne, ale neviem ci mi to poslu na dobierku, ty si si to kupila priamo tam?