Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka v prsniku u deti

Natala

Mam 16 a som na cele leto na prazdninach 3000 km od domova a maminy aj sedim v izbe aj nahmatala som si hrčku v pravom prsniku ale ani ma neboli ani nič co to može byť?

Natala

Mam 16 a som na cele leto na prazdninach 3000 km od domova a maminy aj sedim v izbe aj nahmatala som si hrčku v pravom prsniku ale ani ma neboli ani nič co to može byť?

Novic

Dobrý deň, mám 14 a v ľavom prsníku tak na spodku v nútry prsníka som si nahmatala hrčku, je vo veľkosti ( približne ) 2-3cm a myslím že sa nezväčšuje. Niekto tu písal o tom kuracom mäse, a áno, ja mám veľmi rada mäso a najmä kuracie. Mne sa zdá že tá hrčka ( nepamätám si presne ) tam bola už dávnejšie ale nerišila som ju, v septembri alebo v októbri mi brali krv ale za iných účelov. Boli pozitívne a všetko bolo v poriadku.. Neviete čo to môže byť ?

Anomym

Moja mamina prekonala rakovinu prsnika. Mam 13 a pravy prsnik mam vacsi ako lavy. V pravom som si nahmatala hrcku (tak na kraji) bojim sa

Kika.funky

Dobrý den vám prajem , ja mám 14 rokov a našla som si tiež bolestivú hrčku na pravom prsníku , rodičom som to povedala asi po mesiaci lebo som sa bála tak sme šli ku doktorovi ten mi spravil ultrazvuk a tá hrčka čo som si našla má 2,5 cm a našiel mi tam dalšie 3 ktoré majú okolo 15 mm jeden lekár povedal že je to nádor , druhý že je to odumreté tkanivo v ktorom je cista tak čomu verit?? .... u lekára som bola asi pred tromi týždnami a ten povedal že v septembri mám príst na kontloru a že ked sa mi to zvačší tak pojdem na operáciu , ale neviem načo čakat ked sama cítim že to mám vačšie a furt mi to rastie , ale tak to ma ani tolko neštve ale hrozne to bolí ... viete mi niečo nato poradit ? stretli ste sa už y takým prípadom? lebo lekár povedal že sa z takým prípadom ešte nestretol lebo že mám na to velmi málo rokov ...

knaja

Vobec sa nelakaj!!! Ja som vtedy prezivala to iste a ze mozno "zomriem". Nie je to nic, to same prejde, hlavne klud. Uplne v pohode si mozes davat octanovy obklad, ale nestlacat a ani nic prip. kupit krem fix, ale podla mna, netreba nic s tym robit a zbytocne v tom nesparat. Hlavne sa ukludni, nie si prva a ani posledna. Skus pit nejaky cajik napr. nechtikovy, mysi chvostik.

Andrijka

Ja mam hrcku v priemere 2cm . Hrcku mam v obidvoch prsnikoch. Jeden prsnik mam väčší ako druhý a v tom menšom mam aj menšiu hrcku a v tom druhom som strasne nespokojna(tie hrcky su bolave)pomozte mi prosim dakujem.....:-(

knaja

Dievcata, nebojte sa, aj ja som to mala ak dieta, aj moja dcera, aj lekarka to videla -endokrinologicka, dnes je dcera sama mamou. To nie je ziadna choroba, tiez som sa velmi bala. Uz mam skoro 50 r., chodievam na kontroly a nic mi nenesli doteraz. To budu mliecne zlazy ci nejake hormony. Nebojte sa, ak je to len taka hrcka ako nejaka 2 € minca. Len pozor na udretie, ten octanovy obklad kludne, nic to neposkodi. Hlavne klud a nebojte sa, dospievate postupne.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka v prsniku u deti - Fórum - ZDRAVIE.sk