Hrčka v prsniku u deti

Vykinna

Ahoj :) aj ja s tym mam skusenosti. Ked som mala 12 r pod lavou bradavkou sm si nahmatala bolesitvu velku hrcku (to som mala male prsia)Na prsniku sa mi vytvoril cerveny flak a velmi am to bolelo. Bez pomoci lekarov sa mi zmensila a uz ma neboli. Takmer nieje hmatatelna :)

Majuška

Ja mám hrčky v prsníkoch od 10 rokou , a teraz mám 17 , velmi je to bolestivé niekedy už od bolesti aj plačem, doktory mi nato stále len hovoria že mi to odíde len už to mám kolko rokou a len sa to zhoršuje moc sa toho bojím ,

noo

mam 13 a aj ja mam hrcku v psniku najprv som sa zlakol ale potom som zistl ze aj moj spoluziak ma to ist uz mesiac tak sa nemusite obavat

Dewill

Ja mam 16 rokov a iez mam pod lavou bradovkou hrcku bol som s tym u doktorky a zevraj je vsetko ok takze neviem no !

femka

aj moja malá mala hrcku v prsniku a ešte aj pri štitnej žlaze ....RNG mi poradil jod tak som kupila Kelp a v priebehu dvoch tyždnov hrčky zmizli

Eliz

Nemajte strach z hrciek. Hlavne nebezte z detmi ani v pubertalnom veku k chirurgovi. Neda sa povdeat ze je to normalne. ak sa to stan u nemluvnat polozte si [par otaziek;
Brala ste anticoncepciu oralne pred tehotenstvom?
Nemate historiu pecenovych ochoreni?
Hrcky su znamenim nedostatocnej cirkulacie lymfy. Nie vzdy znamenaju cancer.Malickych si kazdy vecer premasirujte naturalnym olejom ktory nie je rafinovany. vonu azulenu mozete nahradit levandulou. Dbajte o spravne stravovanie/pecenova dieta./Doprajte malickemu dostatok pohybu na cerstvom vzduchu.Na hrcku je dobre aplikovat olejovy zabal. Najlepsi je nerafinovany slnecnicovy.Navlhcite olejom maly frote uterak prilozte na hrcku ,zakryte plastikom a uterakom na udrzanie teploty. Nechajte posobit celu noc. Ked je hrcka tvrda prilozte na celu noc platok dobre vyudenej slaniny . Nezda sa to vieryhodne a lekari sa uskrnaju ale vysledok je zaruceny. Matka by mala casto prilozit na kazde bolave alebo patologicky zmenene miesto na tele malickeho svoju ruku. Balancuje tok lymfy a cirkulaciu krvi co je velmi potrebne. Skuste. Dina.

Hankaa

Zdravotné problémy u detí su spôsobené prenosom odpadových látok / kyselín / z tela matky a zníženej bielkovinovej základne,ktorá tvorí náš prirodzenú imunitu. Skôr ako začnete s liekmi skúste to so stravou. Dieťa treba odkysliť zásaditou stravou a doplniť chýbajúcu bielkovinu vybudovaním svalovej hmoty a to bežná strava nedokáže. Hrčka v prsníku je upchatý lymfatický systém odpadmi. Viac osobne. Pozri si moju www.bunkovavyziva.sk. Ing. Hanka Orgovánová 0905 346 475

evita bj

AHOJ RITA NEMUSIS SA BAT S MALIM KED SOM PRISLA S PORODNICE TAK MU ZO DNA NA DEN PRI OBYDVOCH BRADAVKACH NARASTLI HRCKY ALE BEHOM TYZDNA TO ZMYZLO