pohroma s tamponoom

elsie

p...No ano, toxicky sok je mozny, ale jemonka napisala citujem "utrhla sa mi snurka, co teraz", nie "utrhla sa mi snurka, strcila som si tam celu ruku a tampon sa mi uz 5 hodin nedari vybrat, co teraz", takze to je rozdiel, ked sa idem kupat alebo som na kupku a mam menzes, zasuniem si tampon do posvy aj so snurkou, aby mi nahodou netrcala z plaviek a keby som mala v takom pripade ist zakazdym ku gynekologovi, tak nerobim nic ine! Nerobte z komara somara a nestresujte zbytocne ostatne baby! Snad vie kazdy zodpovedne zhodnotit, kedy je stav vazny a kedy nie, sme nezliezli prave zo stromov!!!

hoska

jemonka skus to co povedali baby...mne sa casto stava ze sa mi snurka dostane dnu a neda sa ju najst.jednoducho musis tlacit a potom ho vyber

lea

moj znamy lekar raz potreboval 30 min. na to aby vytiahol strateny kondom z pacientky. ale tampon by sa mal dat najst lahsie

elsie

Paneboze, to su rady! Nic sa nedeje, pockaj, kym bude tampon poroadne nasiaknuty a potom pri minimalnom zatlaceni (ako na velku potrebu) vyjde ciastocne sam, a potom ho uz len v pohodicke vytiahnes...Ku gynekologovi s takouto blbostou? Tak to sa potom fakt necudujem, ze su tie cakarne vecne plne! Ku gynekologovi treba ist az po tom, keby sa ti nedal tampon vytiahnut vyssie spomenutym sposobon ani po niekolkych hodinach...

anka

no tak ak na to nemas ty nervy tak k lekarovy nech to vytiahne teda mne sa neutrhla ale zastrcila a musim povedat ze som tam mala celu ruku pychnutu vo vnutri ale tak za 5 minut som vytiahla aj tampon lool ale co uz davat si pozor a vazne nechapem ako sa ti to utrhlo to co si to viazala o nejaku tyc lol a rozbiehala sa ?