hrozne nafuknute brucho!!!!!

Príspevok v téme: hrozne nafuknute brucho!!!!!
...monika

prosim poradte nieco,nejake vitaminy alebo tabletky,ci upravit jedalnicek...proste hocico.mam strasne nafuknute brucho,myslim si ze to neni normalne nikdy predtym som take nemala ,vzdy bolo ploche a pekne,a teraz akoby som bola tehotna,strasne mi je tazko na zaludku.ked som bola v zahranici,bola som tam v nemocnici,ze vraj mi púraskol vred na zaludku,no na ziadne vysetrenia som potom nebola,a od vtedy som rychlo pribrala a nafukuje sa mi brucho,moze to byt tym???cim to je ,poradte prosim.vdaka

RNG

Na zastavenie kvasnych procesov v zaludku treba zvysit hladinu kyselin a enzymov. Pri normalnej hladine kyselin su kvasne bakterie potlacene.
Prostriedky uz viackrat spomenute v podobnych temach su Betain HCl a Pepsin HCl.
Hlavne pre starsich ludi, ktorym vekom normalne poklesava vyroba kyselin a enzymov.

simon

hmmm monika a kolko mas cm v pase?? no ja by som ti mozno aj vedel poradit, pretoze som lekar a na take nieco sa specializujem........

dada

tak teraz je najvyšší čas u nás vyhľadať lekára. Môže to byť hocičo.
možno ti telo zadržiava vodu, možno je to žalúdok, možno zlé trávenie a plynatosť ... Ak zistíš, že ráno je brucho v pohode, a cez deň ti ho začne nafukovať, tak skús pomaly vylučovať potraviny ... Ale Ak je to tak ako popisuješ, že ťa bolí aj žalúdok, tak potom neváhaj a bež k lekárke....