lupiny

cathy

ja pouzivam Head and Shoulders asi 5 rokov a nikdy som nemala a ani nemam lupiny, necakajte ze po dvoch umytiach zmiznu treba pouzivat ten sampon dlhsie vtedy pocitite ucinky. mam to overene

gregor

Vymen vodu ktorov si umyvaš vlasy, najma aby ta voda obshovala čo najmenej vapnika /Ca/, takže uplne meku vodu. ahoj

ivik

mne pomohol sampon Elseve, tmavomodry obal, oranzova farba samponu, je vraj intenzivnejsi ako ten vo svetlo modrom obale. Nemozem pouzivat iny sampon lebo sa mi stale spravia lupiny a tento ich stale odstrani. Vyskusane!!

agina

Vyskusaj panensky kokosovy olej, ktory nici rozne kvasinky, bakterie a virusy. Manzel si ho pochvaluje. My sme uz tiez vyskusali aj nemozne, od Nizoralu, cez dechtovy sampon, soda bikarbona, lopuchova voda. olivovy olej, nic nepomahalo, len teraz ten "kokosak" vyzera, ze zabera. Nechcem to zakriknut.

domino

mne osobne nepomohol poriadne ziadny sampon...najlepsie asi obycajna morska sol ktoru som si kupil v tescu a smaril na hlavu celkom slusne to stipe ale da sa to prezit jemna masaz s tym zaroven to posoby ako peeling. no a okrem toho decht neni vhodny pre plavych ludi lebo po pouziti pripravku s dechtom budu mat vlasy bronzove.

RNG

Musim ta sklamat. Vsetky sampony z pridavkom dechtu smrdia. Jedine za studena extrahovane zivice, tiez technicky decht, su vonave. Ale nepoznam nikoho, co by s nimi robil sampony. Tie "s brezovou vodou" maju primalo zivice. Cista brezova voda(a tej je tam len par percent) ma dokopy 1/2 percenta lupanov(betulinicka kyselina, betulin...), co su hlavne casti zivice.
Porozmyslam v buducnosti, mozno by sa oplatilo miesat kremy a sampony z pripodnych latok s pridavkom zivic.