Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

JOJO efekt co s nim???

talentmania

Pri zdravom stravovani vzdy najskor nastane obrana organizmu cize skor nieco priberies ale ak to budes dodrziavat dalej tak ti zacnu casom ubudat aj kilecka len treba vydrzat.Taketo stravovanie treba drzat minimalne pol roka a samozrejme aj viac aby sa dostavili prve znamky chudnutia.
Pretoze ak si sa stravovala ze 3 krat za den organizmus malo sok a bálo sa ze uz nedostane dalsiu davku takze si to zacalo ukladat robit si zasobu.Lenze ak prejdes na zdravu stravu a na jedenie 5 az 6 krat za den telo nevie hnet ze ty si presla na tento rezim takze ono si mysli stale ze si musi aj nadalej robit zasobu.Ale casom pochopi ze uz netreba a moze zacat rychlo spalovat:D))):D)))Napisala som to laicky ale snat si my pochopila.No a ten tvoj jedalnicek to uz velmi neviem ci je spravny alebo nie:D))

hallohallo

V marci som nastúpila na brigádu. Bolo veľa roboty a ja som sa v robote najedla až na obed. Raňajky som nestíhala, resp. bola by som stihla, keby sa mi chcelo. Výhovorka sa nájde vždy, však? Potom som jedla, až keď som prišla domov. Okolo 4 niečo ľahké, ak vôbec. A večera o 8. Takže som mala tri jedlá za deň. Medzi týmito jedlami som stíhala len nejaké drobnosti do ruky, čo boli najčastejšie napolitánky, čokoládky. Pred tromi týždňami som skončila v práci a dala som si záväzok, že sa začnem zdravo stravovať, t.j. 5 menších porcií denne. Stravujem sa nasledovne:
Ráno: celozrnné pečivo so syrom alebo šunkou + zelenina.
Desiata: ovocie
Obed: Kuracie mäso s ryžou alebo zemiakmi, so zeleninou, cestoviny, ryba so zemiakmi,...
Olovrant: Jogurt
Večera: Buď to, čo na obed alebo celozrnné pečivo so zeleninou.
Za tieto tri týždne som pribrala pre mňa neuveriteľných 7 kg. Začínam to pociťovať aj na tom, že sú mi malé nohavice, ktoré mi boli v časoch práce voľné.
Je toto možné? Pridala som k strave aj pohyb, ale nie a nie váha dolu. Len nahor :( Poraďte prosím...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

JOJO efekt co s nim??? - Fórum - ZDRAVIE.sk