anketa-aku HA uzivate

Príspevok v téme: anketa-aku HA uzivate
kessy

prijemny vecer,rozmyslam nad tym,ze si dam predpisat HA.takze by ma zaujimalo,aku HA beriete a hlavne kolko stoji(viete som "chudobna studentka"-musim sa zariadit aj podla ceny)potrebovala by som nejaku na velke bolesti a nepravidelny cyklus.pocula som ze je na to dobry minisiston.ano?a kolko stoji?dakujem vam vopred za odpovede
pa

lucinkaa

...ahojcek BARBAKANKA..prosim ta v ktorej lekarni v nitre si ich nasla tak lacno...vsade su drahsie..pjosim porad mi

Lenka_

Osobne neberiem ziadnu HAK. Stacila mi veta lekara "keby ste boli moja dcera, v zivote by som vam ju nepredpisal". Som sa zlakla, uz po kompletnych krvnych testoch pri vypisovani receptu az tak, ze som z ordinacie doslova usla. Potom nastalo hladanie informacii, prepojenie niektorych doktorov s vyrobcami farmaceutik, patranie po vysledkoch vyskumov a zopar malo zverejnovanych pripadov zlyhania pecene, nadorov a problemy s imunitou, ked telo bojovalo proti umelym hormonom. Odvtedy ma uz nik nepresvedci o neskodnosti HAK. Ked vidim ako to mlade baby uzivaju ako lentilky, navyse zapiju poharom alkoholu a do toho fajcia...je mi zle:-(

barbakanka

Ja beriem novynette asi 3 roky a je fajn aj ked priberám ale neviem či je to aj z toho ale iba z mojej životosprávy. Predtým som brala logest ale velmi ma z neho bolela hlava. Novynette ma stoji 570sk na 3 mesiace ale to iba v jedej lekarni v Nitre inde ma stojí nad 600sk. Neviete niekto ešte o výhodnejšej cene?

tereza

Nepobavila si ma..Pojem rizikový faktor znamená asi toľko,že je tam vyššia pravdepodobnosť výskytu..A nie to, že to HAK spôsobuje,to dokázané na 100 percent nie je..To máš asi tak,každý vie,že hypertenzia je jedným z hlavných rizikových faktorov infarktu myokardu..Napriek tomu s ňou )ludia žijú,ale z tých,kt.na infarkt exnú má prakticky každý nejaký stupeň hypertenzie.A potom,nádor sa diagnostikuje histologicky z tkaniva,a vtedy už tam novotvar je,ide len o to, či zhubný, alebo nie.Vyšetroval ťa tak niekto? Hmatom,alebo pohľadom?Mamografia je indikovaná až od istého veku a čaká sa na ňu dosť dlho..A metastázy sa niekedy urobia dosť rýchlo,každý sme iní

Vločka

trošku poopravím terezu....áno, u žien užívajúcich HAK sa o niečo častejšie diagnostikuje rakovina prsníka ako u žien rovnakého veku, kt. HAK neužívali.....ale nie je známe, či je rozdiel spôsobený HAK...dôvodom môže byť aj skutočnosť, že ženy užívajúce HAK sú častejšie vyšetrované a prípadne problémy sa odhalia skôr...takže stručne: nie je 100% dokázané, že HAK spôsobuje rakovinu

tereza

Skús vnútromaternicové teliesko,je to úplne v pohode a hlavne to nie sú hormóny,lebo veľa sa hovorí o ich protektívnom účinku u gynekologogických nádorov, ale veľmi málo o tom, prečo je u žien najvyšší výskyt rakoviny prsníka,a jeden z dokázaných rizikových faktorov je HAK

hekate

mala som novynette ale pre dobry pocit som si vypytala drahsie, momentalne logest a nemam problem. uvazujem ci nezatazuju pecen. neboli by lepsie naplaste?

pedrito

zeny mali byste vediet ze imunitny system si urobil protilatky na vase umele hormony.ked s nimi skoncite imunitny system zacne napadat vase prirodzene hormony a potom vam pomoze iba zazrak.nikto s tym neratal. pozrite najnovsie vyzkumi mediciny. je mi to luto. s bohom

Jarka77

ja som dakedy pred troma rokmi brala novynette a bola som spokojna ziadne neziaduce ucinky brala som aj mercilon ale z tych mi nebolo az tak dobre