Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

každé oko inej farby

kabat

jeden kamarat ma modre a druhe modre z polovice a z druhej polovice hnede mne sa jeho ocka pacia. nieje to ani vada ani abnormalita,len ukaz ktorým sa nemoze pochvalit kazdy..

anicka-t

"hmmmm" tak to si teraz dobre za....l/a s tym kokainom,david ma rozsirenu zrenicku od svojich 15tich,zostalo mu to po operaciach ktore musel 4 mesiace podstupovat po tom co ho kamarat udrel pastou do oka.bili sa o dievca.

age44

no, aj mna napada presne to - najst tu spravnu farbu kont. sosovky. len to nieco stoji, ale ked ta to tak trapi. vsimla si si, ze martina schindlerova ma vzdy sos. inej farby?

hmmmm

hi, ale david bowie ho nema hnede, on ma pernamentne rozsirenu zrenicku, tak vyzera tmavo.ma to ako dosledok snupania kokainu.masena, skusala si farebnu sosvku????myslim si,ze to je najrealnejsia moznost ak ta to velmi trapi.pa.

helouu

to katuss
vies na kazdom cloveku je neico zvlastne, ja mam kamarata(jedno modre a druhe hnede) a kamosku(zelene a hnede) a vsimla som si, ze vela ludi sa tomu cuduje...ked to uvidia.. ja to nechapem, ako keby oni boli neviemaki dokonali, purotani su to, a netolerantni ludia. no a k tvojim ociam, nic si z toho nerob, pretoze je to zaujimave podla mna, no a navyse, nejaky velky farebny rozdiel nemas, ked vravis zelena a hnedozelena. a keby ti to nejak extra vadilo, co nema preco, existuju farebne sosovkky ktorymi to mozes vyrovnat, ale nechaj to tak. pekny den :)

masena

mila katuska....ja mam jedno oko nebovo modre a druhe syto hnede...myslis, ze tebe treba pomahat???????????????????????????????????????

masena

mila katuska, ja mam jedno oko brutalne modre a druhe oko hnede... myslis, ze tebe treba pomahat?????????????????????????

days

bud rada ze nemas oci cervene ako satan alebo ao zvarania,inak dvojfarebne oci mavaju aj macky. nebola si nahodou v minulom zivote macka?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

každé oko inej farby - Fórum - ZDRAVIE.sk