JE TO ORGANUZMUS??

Príspevok v téme: JE TO ORGANUZMUS??
she

neurobim sa nijak,inak iba vo vani pod prudom vody..ale aj to neviem ci je to orgazmus...prud vody mi ju masiruje,a drazdi klitoris asi 5 min,a potom zrazu citim ze mi je strasne dobre..ale to trva mozno 5sekund,.potom mi zacne stahovat muslicku,a ja sa musim rychlo odtiahnut....je to kratke..ale nevystriekne mi nikdy..je to,alebo nie??

she

neviem,aka to bola farba,pretoze to bolo vo vode..a pocity?take uvolnenie.a bolo mi to prijemne..myslis ze som to dokazala??

ericka

she, mne sa stalo presne to iste, tiez to tak robim...rukou mi to vobec nejde a bojim sa toho ze ma moj partner nebude vediet uspokojit...

aj ja to chcem

ja to tiez chcem dotiahnut dokonca! robim sa rukou, citim ako sa mi chce cikat a potom mi ju stiahne a uz necitim nic. bol to orgazmus? Mam partnera ale som este mlada a orgazmus s muzom som este nazazila.

picasso

uz si velmi blizko toho bodu ze ju dosiahnes, mnoho zien nedojde ani po ten bod , ktory si ty uz dosiahla a to pocit nutkania na curanie , nebran sa tomu a pusti to a uvidis co to bude, potom mi napis ak chces mozes aj sukr.mail aby sme tu s tym druhych neotravovali peter.kovac6@post.sk