uplna zmena

Príspevok v téme: uplna zmena
lybiko

asi som spravil jednu vec ktoru velmi lutujem.Z jednou babou som bol vyborny kamarat ale po nejakej dobe sme uz neboli kamarati ale sme spolu zacali chodit.Je to asi 1 mesiac co spolu chodime ale ona sa uplne zmanila predtym sme sa mohli bavit o comkolvek a tak povediac robit aj cokolvek ale od kedy spolu chodime uz nemozem spomenut ziadnu inu babu aj ked to myslim srandovne vzdy jej musim hovorit kde som bol co som robil mam pocit ako keby bola uplne ziarliva ked jej to nepoviem nechce sa rozist ale je vidiet na nej ze ju to stve.A ja teras lutujem ze sa to nase nadherne kamaratsvo skoncilo uplne mi chybaju tie dni co sme sa spolu bavili o ovsetkom a vlasten o nicom teras ked snou chodim je to uplne ine a velmi toho lutujem ze to uz nieje tak.myslite ze sa ona este zmeni? ja by som bol rad keby sme boli opet len kamarati ale asi to uz nebude take ako predtym no nie? alebo chodenie z nejakou babou ktora to svami mysli vazne je prave taketo? co si myslite o tom vy poradte prosim

lybiko

tak zase uplne ma to nehneva ale je to neprijemne a ja sa asi nedokazem snou pohadat a mozno mi to ani nevadi ze sa trapim hlavne je ze je ona stastna

malinqa

a vies, ze tymto sposobom sa zase trapis ty??? co ty? myslel si uz vobec na seba??? dokedy to chces v sebe dusit??? radsej sa s nou o tom uprimne porozpravaj...ved vztah je aj o vzajomnej komunikacii a uprimnosti...ak to budes v sebe nadalej dusit, tak raz vybuchnes a vtedy ju zranis a nie vtedy, ked sa s nou o tom v pokoji porozpravas ;)

lybiko

nie nepovedal pretoze to asi ani nedokazem lebo ju by to fakt polozilo a ja nechcem aby bola nestastna to vobec nechcem ja som rad ze sa smeje a nie aby plakala a uz vobec nie kvoli mne a keby som jej to aj povedal tak taky dobry kamarati uz urcite nebudeme

malinqa

a povedal si jej, ze ako priatelia ste si boli blizsie ako teraz??? a ze by si to rad vratil spät??? podla mna by si jej to mal povedat :P

lybiko

nie nepovedal som jej nic ale ona si to uvedomuje ze je taka tvrdi ze sa chce aj zmanit ale ja tu zmenu akosi nevidim a boli sme kamarati asi tak pol roka a bolo to fakt super kamaratstvo radsej by som ju chcel ako kamaratku a nie prijatelku ale kamaratsvo asi uz nebude mozno tak dufam ze sa zmeni neviete ako jej ktomu mam dopomoct?

alexia

lybiko a povedal si jej ze ti vadi jej ziarlivost? Mal by si sa s nou porozpravat a povedat co ti na nej vadi a ak chce aby vas vztah pokracoval mala by urcite veci zmenit. Ale predovsetkym to musis chciet ty... Mal by si si byt na istom ci ju chces ako kamaratku co uz asi neni mozne alebo ako priatelku... Mne sa stalo s priatelom to iste, tiez som bola velmi ziarliva ale povedal mi co mu na mne vadi a zmenila som to. A lybiko ako dlho ste boli kamarati kym ste zacali spolu chodit?