RNG prosim kde zozeniemSt John lub.bod.5-HTP

RNG

mirom, DLPA je aminokyselina, ktore ma analgeticke(boles potlacajuce) a antidepresivne vlastnosti. V tele moze byt premenena na dopamin

mirom

RNG, vdaka za odpoved,asi neostava nic ine len to objednat v USA, pripadne v UK. Este sa chcem opytat, mas nejake referencie, pripadne vlastne skusenosti s priparvkom DL-PA (DL-phenylalanin)?

RNG

mirom, zialbohu ja nezijem na Slovensku a pre to tamojsiu situaciu nepoznam. Do mojich obchodov som objednaval tovar od vyrobcu NBTY pod znackami Good N Natural, Nature's Bounty, Puritan's Pride a Doctor's Trust.
Z tychto zdrojov sa to da cez net kupit.

mirom

RNG, chcel by som skúsiť 5-HTP alebo Sts Johns Worth, poradíš (na mail)ako sa k týmto prípravkom dostanem? Viem, že na internete je kopa ponúk, ale nič na Slovensku.

iq

diq za rychlu rakciu, ale pravdu povediac som z toho makovy, nasiel som nejaky doplnok na chudnutie ci co to je ale 5-Hydroxy-L-Tryptophan v nejakej cistej nemiesanej pilulkovej podobe som nenasiel. Viem ze sa to tu neda kvoli reklame, ale pridavam mail, takze ak nieco mas (tip, ci rovno niekde tovar) daj pls vediet. diq...

palil

Zdravim,

chcem sa opytat na ST John's Wort a 5-htp, ako casto alebo vela ich mam brat aby sa dostavil ucinok? Ako dlho po zobrati to trva kym sa prejavi, je lepsie brat rano ci vecer? Ako zistim, ze sa prajavil nejaky ucinok? Dik

oxy

Macca tak potom to tu mozes rovno zabalit... naco alebo pre koho tu ma byt ta poradna, ked sa poradit konkretny vyrobca a ucinny liek nemoze???