RNG prosim kde zozeniemSt John lub.bod.5-HTP

palil

a este by som chcel poradit vsetkym, co maju pocity nestastia, depresie, uzkosti a podobne knizku Stastni bez priciny od Marci Shimoffovej, co som ju zacal citat som zistil, ze staci zopar stastnych navykov a cvikov denne ako si zlepsit stav stastia, dik

palil

Ahoj,

na nete som hladal nejake informacie o serotonine a nasiel som prispevky na fore o 5-HTP a lubovniku bodkovanom, vies mi prosim poradit kde sa da kupit a ktore su najkvalitnejsie produkty? Aky je ucinok, co sa tyka zlepsenia pocitu stastia? Je to dostat aj v lekarnach? Tiez som sa docital, ze na zvisenie hladiny stastia sluzia aj katecholaminy(norepinedrin, dopamin), gamma-aminobutyricka kyselina a endorfiny. Vies mi prosim ta o tom poradit viac?

Vdaka, Pali

RNG

poki, moja stranka bola www.doplnky.com, ale ja som uz s toho von,, takze neviem, co im este zostalo.Inac mozes dostat tieto cez e-mail z rozlicnych zdrojov,,napr v Europe. Z USA by postovne bolo pridrahe.

RNG

Ja ju pijem bez vody, teda na zaludocne problemy. Jeden glg a je po pokazenom zaludku.Nalievam si to do skleneneho kaliska.
Na crevne problemy je ale potrebne ju brat na prazdny zaludok a zaliat 2 deci vody, aby sa aspon cast co najrychlejsie dostala do criev.
Asi najlepsia by ale bola enema(klistir), lebo zaludocne kyseliny znicia ucinnost koloidneho ionickeho striebra za par minut.