AAAA ZILNATY PENIS + predkozka :(

Príspevok v téme: AAAA ZILNATY PENIS + predkozka :(
nick

cawte mam 15 a mam problem s kratkou predkozkou...neda sa pretiahnut ale iba ked mi stoji...a po case ked som zacal masturbovat sa mi na predkozke spravila vyrazna zila ktora akoby obkolesila celu predkozku...taktiez sa mi spravili take cervene zilky co vyzeraju jak blesk :D a vyzera to od veci :D....ked mozete nejak poradte co s tym ci zili nevadia pri obriezke ci treba obriezku a co s tymi zilamy thx ;D

hehehe

Sice je to uz stara tema, ale... na toto musim odpovedat. Ludia sa v zivote trapia z horsich veci, na rakoviny, nadory, akne, AIDS atd... nechapem, ako dnesna mladez dokaze rozmyslat nad takymi blbostami, ako su zvacsene zily na penise... nieco ti poviem, ja mam tiez na vtakovi velku zilu a dalsie male bleskovite zilky, taktiez nemam ani obriezku a ani mi na nej nejak nezalezi, proste sa kazdy den osprchujem, umyjem a vec je ista... doteraz som s tym nemal ziadne problemy, a to mam dost vysoky vek... kym ta nieco nezacne boliet alebo narastat, mozes sa nato zvysoka vysrat...

nick

a este neviem ci to moze s tym suvisiet ale na spodku penisu mam taku cevrenu(bazvem to zilu aj ked to asi nie je zila)a smeruje od uzdicky a postupne sa rozsiruje...je cervena a neviem ci to nejak nesuvisi s kratkostou uzdicky alebo je to nejaky zapal...ale vravim je to akoby cast uzdicky pod kozou plz help thx ;D

bleky

nazdar, zrejme pôjde o phimosis, ale to treba najskôr vidieť, až potom sa dá robiť nejaký záver. Obyčajne sa zvykne robiť obriezka, aby v budúcnosti neboli problémy.So žilami sa netráp, pri obriezke nevadia, skrátka sa ti viac prekrvuje.