Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KONECNE ODPOVED?

Príspevok v téme: KONECNE ODPOVED?
nic nevediaca

Ahojte..ste tu len citam silikonove prsia,,decolen a potobne veci ktore su viacmenej celkom zaujimave,no vlastne odpoved som este nestihla nejako zaregistrovat,preto by som sa chcela popytat,ci teda existujen ieco,cokolvek co by mohlo dopomoct ku zvacseniu poprsia okrem silikonov,som schopna spravit cokolvek len prosim konecne poradit a odpovedat,dakujeeeeeeemm pekneee..:):):)

Jajla23

ahojky, ja som decolen brala 2 mesiace, a nic. Je to blbost, len s a mi z toho vyhodili flaky take vyrazky aj po tvari aj na dekolte, zbavila som sa ich horko tazko az po 3 mesiacoch. takze radsej si to nekupujte, a neberte zbytocne lieky, ktore mozu skor uskodit ako dopomoct k dobremu pocitu z vacsich prs. :)

Soraja

ja som si kupila decolen, som zvedava ako zaberie. Nemam male prsia, len som chcela trochu aby mali plnsi tvar, no dam vediet, este uzivam len par dni, takze o vysledkoch zatial nemoze byt rec:-)

ivica

Na niektore typy zien nezaberie nic! Verte mam vyskusane vsetko od babských receptov - cibula,pivo..ha-ha, cez kremy, cvicenie, masaze, 2 tehotenstva!, decolen a iné zaručene /drahe/ výrobky....37 rokov, AA velkost cize 0. V tomto veku uz rozpravkam neverim,idem na plastiku.Ahojte.

nic nevediaca

Uuuhaa tehotnost?? No to osm zvedava ci sa to fakt tak zadari. . .
Inac a ako to je?? pocula som ze ked makam v posilke tak ked spravim nejake tie svaly aprestanem cvicit premeni sa to na tuk, neni to tak aj s prsiami??

agina

Neexistuje nic, co by ti zvacsilo poprsie, len plasticka operacia. Zpevnenie prs dosiahnes len cvicenim, ale nezvacsia sa.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KONECNE ODPOVED? - Fórum - ZDRAVIE.sk