Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KONECNE ODPOVED?

Príspevok v téme: KONECNE ODPOVED?
nic nevediaca

Ahojte..ste tu len citam silikonove prsia,,decolen a potobne veci ktore su viacmenej celkom zaujimave,no vlastne odpoved som este nestihla nejako zaregistrovat,preto by som sa chcela popytat,ci teda existujen ieco,cokolvek co by mohlo dopomoct ku zvacseniu poprsia okrem silikonov,som schopna spravit cokolvek len prosim konecne poradit a odpovedat,dakujeeeeeeemm pekneee..:):):)

nic nevediaca

Hej,presne to myslim:D
tak ja si teda skusim vymysliet nejaku variantu a potom budem dufam ze s avam budem moct niekedy dojst pochvalit s niecom novym::)

nic nevediaca

Noo ako on je chutny lebo jemu to nevadii(teda dufam) ale ide o moj pocit vies.:)
A mozno chytim zlatu rybku,ktora mi splni tri zelania.:)
a myslis ze to cvicenie fakt ompomoze,?to asi na takom tom stroji co davam ruky k sebe ze::)

Filaga

cvicenie sa nerovna chudnutie, ale spevnenie tela, ak spravne cvicis a stravujes sa. pises ze mas peknu tvar, vsetky zuby tak to na zaciatok staci a potom s frajerom uz nejake prsia vytvorite ;)

nic nevediaca

ethel- mas pravdu,ja viem,len vies vadi mi ze to zenske na dobrych chlapov uzivaju ako urcitu zbran a nechem aby som kvoli tej ich trapnej zbrani som ja prehrala.:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KONECNE ODPOVED? - Fórum - ZDRAVIE.sk