robim chybu???

Príspevok v téme: robim chybu???
amalia

robim chybu, ked chodim s priatelom, ktory ma nemiluje? ma ma velmi rad- to viem, ale nemiluje ma... ja neho velmi. je to dobre, ze sa uspokojim aj s tym, ze ma ma len rad? bude to pol roka co spolu chodime, myslite, ze by sa do mna mohol este zamilovat? on sa velmi sklamal v laske...prosim napiste mi svoj nazor... musia vo vztahu obidvaja milovat?

amalia

dakujem ti velmi pekne moniqa87, dala si mi nadej:)... uz sa na to tak zle nepozeram. kiez by to tak bolo ako hovoris:) nas vztah funguje vyborne, len ma to trapilo... ale uz nad tym rozmyslat nebudem, necham to volne plynut, mozno sa niekedy dockam toho ako mi uprimne povie, ze ma lubi:)...

moniqa87

amalia, myslim, ze to tak moze byt, ja mam stastny dvojrocny vztah a poviem ti pre nas oboch bolo po polroku este skoro hovorit o ozajstnej laske... ja som bola predtym sklamata a on sa do toho nesnazil vrhnut hnet po hlave, myslim, ze u vas nie je este nic stratene...
niektori sa zamiluju rychlo a aj sa rychlo odmiluju a zas ti ktorym to trva dlhsie, potom miluju vytrvalo... daj mu este sancu, urcite to nie je stratene...
drzim ti palce :-)))

amalia

aga podla mna by bolo najlepsie, keby si sa s nim porozpravala, vsetko mu vysvetlila, ze s nim chces byt dobra kamaratka... a asi by bolo lepsie na cas prerusit kontakt, nech lepsie zabudne, ale nie tak tvrdo aby si vymazal cislo...
moniqa87 asi mas pravdu, mozno to pride neskor. jeho dobry kamarat mi povedal, ze ma ma velmi rad ale ze potom ako sa sklamal, sa boji zamilovat, ze sa boji, ze ho sklamem tak ako ona... tak asi preto je taky opatrny, neviem:(... myslite?

moniqa87

a napadlo vas uz niekoho, ze niekto sa proste nezamiluje tak rychlo, ale len postupne... nemoze predsa vediet uz po par mesiacoch ci toho cloveka skutocne miluje, to ukaze az cas...
myslim si, ze lasku netreba uponahlat, podla mna je to v poriadku a ked sa sklamal, tak sa nezamiluje tak rychlo, ale pomalsie, opatrne...
podla mna je to v poriadku a netreba robit paniku...

aga

myslim si mat ta rad ta moze ktory kolvek tvoj kamos.mat rad znamena ze si mu nie celkom lahostajny.milovat podla mna znaci ze ten clovek ma na tebe rad proste vcetko-ci su to tvoje klady,i zapory.proste ta ma rad taku,aka si,nie taku aku by ta chcel on.ked ta miluje,vazi si ta,doveruje ti.a o to to je

secretkaa

Skuste mi nejak presne vysvetlit rozdiel medzi "ma ma rad" a "miluje ma". Jak sa sprava clovek, ktory ma rad a jak ten, ktory miluje? no skuste niekto...

aga

u mna je to tiez opacne.neviem co mam robit s chalanom ktory je do na uz dlho zamilovany.uz je tomu velmi dlho.mam vztah s chalanom s ktorym sa lubime,aj ten chalan ma vztah,ale stale ma ma rad a akoby len cakal kedy sa s mojim rozideme.nechcem mu uz ublizovat,ale neviem ako to vyriesit.myslela som si ze ho to uz preslo ale minule som sa dozvedela ze este stale.mam pocit ze ma o mne skreslene predstavy.ved keby som bola ja na mieste jeho dievcata,asi by som sa zblaznila keby som vedela ze lubi stale inu.nechem mu ublizit ale je jasne ze tymto clovek vzdy ublizi.nechcela by som ho stratit ako kamarata ktory mi aspon cez mobil povie ako sa ma.mozno aj toto mu ublizuje.ja uz neviem.ako mu mam pomoct aby sa odlubil?mam k tomu dopomoct drasticky a surovo mu povedat nech si vymaze moje cislo?je mi ho luto.ako teda?

amalia

pre gretta: pre sex so mnou urcite nechodi, s tym sme zacali len minuly tyzden a on nie je z tych, ktori myslia len na to... o tej pravej laske mas pravdu, ale na to nemam, aby som ho opustila. nikoho som tak velmi nelubila...
pre sween: ty si toho chlapca musela velmi lubit, ked si to vydrzala 4 roky ( myslim kvoly tej byvalej )
pre drnda: ja sa ho to stale nepytam, ale ked mu poviem, ze ho lubim tak on mi to nepovie. len raz sme sa o tom rozpravali a povedal, ze to nie je lahke a este mi to nemoze povedat a ze klamat ma nechce...