Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)

Príspevok v téme: Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)
bubinka

ahojte holky, zaujima ma, ako si predstavujete vasu svadbu, cize Vas den "D"(kde by ste ju chceli mat a za kolko asi (financie), koho by ste pozvali a tak :) a este by som rada vedela, ako sa stavavju vasi priatelia(frajeri) k teme svadba(teda manzelstvo):) vopred dik za info/ zabudla som sa dat na svoj nick, tak, som toto omylom supsla do temy inej ako prispevok...tak sorry:)je to predsa len novozalozena temicka, tak sup sem s vasimi napadmi, predstavami, a nazormi vasich muzskych polovciek :)

trinity

My s priateľom žijeme spolu už dva roky, papier na to nemáme a do svadby sa nehrnieme. Andie a hoci sa o tom rozprávame, tak stále nad ňou vážne nepremýšľam, nechýba mi to. Jemu je to v podstate jedno, prispôsobuje sa momentálnej situácii, lebo ja raz hovorím, že chcem, potom že načo a tak, dokonca mi prezradil, že raz ma už chcel požiadať, len som potom vraj zas začala s teóriou, že načo a tak z toho upustil :) A tak sme sa dohodli, že sa vezmeme, až keď budeme vážne plánovať dieťa

agina

baby ja som strasne vela informacii nacerpala na stranke www.mojasvadba.sk je tam aj forum...
Ked sa vratim k mojej svadbe, tak som na nej mala aj ludi, ktorych som nepoznala...bohuzial tak to uz chodi. Som si povedala, ze uz nikdy viac.Mali sme 50 hosti a bolo to akurat dost.

veronika

holky, a ako to beru vasi frajeri, bavite sa s nimi o svadbe? chcete sa vydavat, ci ste skor za spoluzitie bez papierov?ja neviem, ja odkjakziva tuzim po kompletnej rodine, uz mozno aj preto, ze nasi su rozvedeni...takze o to viac mi je to vzacnejsie a tuzim po tom, i ked frajer vravi, ze jemu je jendo, ci svadba bude ci nie,dolezite je, ze sme spolu...ako to beru ti vasi? hrnu sa do zenenia, ci skor tiez su taki flegmatici...?

trinity

Ja som asi divná, o svadbe som nikdy nesnívala a ak už to musí byť, tak len malú, žiadne ovácie. Teraz premýšľam nad tým, že na hrade...

kvetinka83

Moja svadba...viem, že bude malá, len ja, môj chrobajs, dvaja svedkovia, rodičia a súrodenci z jednej aj druhej strany, starí rodičia z jeho strany a z mojej strany, kedže už starých rodičov nemám, krstná s priateľom. A poviem Vám ten počet ľudí. 16! Pôvodne sme rozmýšľali nad klasicky slovenskou svadbou, a všetkým čo s tým súvisí. Nevesta v krásnych bielych šatách, ženích v obleku, všetci ujkovia, tetky, sesternice, bratranci, detičky sesterníc a bratrancov, proste komplet celá rodina. Ked sme to však zrátali, bolo by nás okolo 103! To je teda číslo!:))) Akosi sme si to približne zrátali aj finančne a vyšlo by to tak do 200 000 plus-mínus. Zatočila sa nám hlava... A ešte ked si predstavím "cvičnú lúku" na Kolibe s bielymi altánkami, plnú malých a veľkých ľudí...aaaaaaaaaaach jaaaaaaaaaj:) To je totiž jediné miesto kde sa reálne tí ľudia zmestia a dokážu si tam aj zatancovať:)
Žiaľ, zostaneme iba pri krásnej neveste, krásnom ženíchovi a svadbe s dvoma svedkami, rodičmi, súrodencami a starymi rodičmi, krstnou a jej priateľom...
Dôvod: zatiaľ žiaľ nemáme kde bývať a tam kde bývam je finančná dostupnosť k bývaniu takmer nemožná, takže šetríme jak draci aby sme mohli vôbec niekde po svadbe žiť.
Ale stále dúfam...:) Ved nádej umiera posledná a možno aj ja budem mať veľkú svadbu:)

andie

a ako si to predstavujem?
v to rano ma privitaju luce slnka s bozkom mojej lasky. nikam sa nebudeme ponahlat, budeme sa maznat. vyjdeme na plaz a malu prechadzku. vratime sa, aby sme sa prezliekli. budem mat velmi jednoduche saty na ramienka, ktore budu cosi nad kolena. vlasy (mam dlhe tmavo hnede kucerave) budem mat rozpustene bud s jemnou korunkou alebo s vencekom bielych kvetov ako sneh, chcem byt co najprirodzenejsia. ach jaj, a este by som veeelmi chcela, aby to bolo na ostrove mauricius.. :)

andie

hm, kitti, zrejme narazas na moju predstavu:)ono je to vsetko pekne, ked sa to planuje, ale priznaj, ze nic nie je dokonale..proste vzdy sa nieco vysmykne z ruk. to nemyslim teraz, ze ta chcem strasit. ja som tiez vzdy snivala o krasne velkej svadbe, ale cim som starsia, tym to viac opada. pre mna je svadba o mne a mojej laske :) to je vsetko na co sa chcem na svadbe sustredit. a nie, ci su vsetky kolace pripravene a ci mi nahodou netrci ramienko z podprsenky, lebo babky moralistky uz ohovaraju a este sa ani nestihlo vystrcit..neviem, pre mna je to stres a to je posledne, co chcem v den "D" pocitovat..:). no a moj vyvoleny by si ma hned vzal aj zajtra, nema z toho strach, skor sa nevie dockat :)