Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)

Príspevok v téme: Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)
bubinka

ahojte holky, zaujima ma, ako si predstavujete vasu svadbu, cize Vas den "D"(kde by ste ju chceli mat a za kolko asi (financie), koho by ste pozvali a tak :) a este by som rada vedela, ako sa stavavju vasi priatelia(frajeri) k teme svadba(teda manzelstvo):) vopred dik za info/ zabudla som sa dat na svoj nick, tak, som toto omylom supsla do temy inej ako prispevok...tak sorry:)je to predsa len novozalozena temicka, tak sup sem s vasimi napadmi, predstavami, a nazormi vasich muzskych polovciek :)

kitti

Svadba? Teraz uz nie kazdy sniva o peknej velkej romantickej svadbe.Ja keby som mala peniaza,tak by som vsetko spravila vonku,niekde v prekrasnej prirode.Aj sobas a potom aj zabavu.Raz som vydela,ze jedna mala v peknej zahrade vedla jedneho kastiela,tak to bolo prekrasne.Ja teraz budem mat.Mne bolo hlavne,aby som mala prekrasne saty,tak som si ich dala usit.Hlavne bolo aj to aby som to mala na dost peknom mieste-to potom od penazenky.Podla mna kazde dievca raz snivalo o tom,ze bude nevesta a bude vyzerat bozsky v prekrasnych satach.
Nikdy by som nechcela mat tak sobas,ze len mi dvaja+dvaja svedkovia-to je o nicom.Potom radsej nemat ziadnu.Je to vtedy pekne ak sa vsteko naplanuje,vsteko sa pekne pripravi.Ani tak by som nechcela mat sobas,ze len preto,ze som tehotna-to radsej cakat kym porodim,troska vyrastie a asi ako dvojrocne detsko by tam slapalo vedla nas.Aj to je zlate,nie?