Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silné búšenie srdca

house

Vidim, ze niekto obnovil staru, ale stale aktualnu temu tachykardiu.
Je prirodzene, ze ak sa prelaknete, mate tremu , ste v soku , mate busenie srdca - tachykardiu.Po case ustupi sama.Ale ak pride bez stresu pri pozerani TV v kresle uz nieco nie je v poriadku.Vo vacsine pripadov je to sprievodny jav nastupujucej dedicnej hypertenzie a cim skor to treba liecit.Ja to mam od detstva uz v 5. triede som mal tep 120.Genetika.Na busenie srdca je najlepsim liekom denna sprcha, hlavne rano a tepla,potom klud, sedativa a ak treba betablokatory.
Treba si urcit priority, ci stres kariera, peniaze, alebo skromnejsi zivot, ale dlhsi.Ja uzivam betablokatory uz 37 rokov.Bez nich by na mna uz len spominali...Neliecena hypertenzia zatazuje hlavne lavu komoru, ktora casom zhrubne, cievy su neustale namahane tlakom ako prehustene pneumatiky a srdiecko bije rychlo a opotrebuje sa ako lozisko v aute.

mjanik

v akupunktúre hovoríme,že je slabí Jin a silný Jang,preto má srce veľa energie a preto búši,cvála.Treba obidve tieto energie vyrovnať!!!

iwca123

prosim poradte mam 22 rokou a hocikedy cez den mi strasne zacne busit srdce a je mi nevolno ... niekedy je to viackrat za den inokedy vobec ... myslela som si ze je to zo stresu ale stava sa mi to aj ked som uplne pokojna

71gloria

Búšenie srdca može mať veľa príčin napr. veľa kofeínu, niektoré lieky, hormonálne zmeny v klimaktériu...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silné búšenie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk