Bolesť hlavy - poraďte

Príspevok v téme: Bolesť hlavy - poraďte
renderko

Dobrý deň. Pred dva a pol mesiacmi som bol v nemocnici s podozrením na boleriózu. Brali mi z chrbtice mozgomiešny mok kôli vyšetreniu. Od druhého dňa ma začala bolieť hlava (zátylok, spánky aj čelo), krk aj chrbát. Keď som sa na to pýtal, povedali mi, že to prejde. Bolerióza sa nepotvrdila, mal som zápal pľúc. Po návrate z nemocnice ma bolesti neprechádzali tak som navštívil fyzioterapeuta, ten mi ponaprával chbticu aj krk, nasadil elektroliečbu. Chrbát aj krk ma bolieť prestali, no hlava bolí stále. Chodím aj súkromnému lekárovi, ktorý ma lieči akupunktúrou, bankami a bylinkami. Nepomáha. Teraz konkrétne k tej bolesti. Keď spím na chrbte pri vstávaní ba bolí zátylok. Keď spím na bruchu, tak pri prehadzovaní sa a vstávaní ma bolí čelo a spánky. Keď šoférujem auto a potom z neho vstanem pocítim veľkú bolesť v zátylku a je mi na odpadnutie. A nemôžem ani kýchať a kašlať, pretože to mi bolesť vyslovene udiera do čela a spánkov. Už niekoľko rokov mávam krvný tlak tak cca 100 na 50 a tep okolo 70. Od kedy mám problémy stúpol mi tlak na cca 115 na 75 a tep na 95. Môžem mať tieto problémy kôli odberu mozgomiešneho moku (volal som do nemocnice tvrdia, že nie) alebo to bude niečo iné. Poraďte prosím. Vďaka

71gloria

Ak aj krčnú chrbticu fyzioterapeut napravil, určite neuškodia cviky na jej uvoľnenie a masáže s použitím ľubovníkového oleja aspoň dvakrát denne.

m janík

podľa popisu by som usudzoval,že ide predsa o krčnu chrbticu-nech sa akupunktúra sústredí na ňu-musí tie problémy odstrániť!!!

71gloria

Renderko,tak ma napadlo,či si nemal v minulosti problémy s prinosovými dutinami, žeby tam mohol byť chronický zápal.A ten zápal pľúc či je dobre preliečený,koľko máš rokov- tlak je taký nižší- možno si aj anemický.Ale to by boli pri odberoch krvi zistili.

nana

Z mojho laickeho hladiska, len tolko, ze ak tie bolesti pretrvavaju od odberu tej vzorky a pred tym neboli ziadne z tych bolesti, tak je to pravdepodobne z toho. Samozrejme ze lekari si to nepriznaju..... to nie je nic nove u nasho zdravotnictva. ze si neprizna svoje chyby.