Vyrazka, tam dole

Príspevok v téme: Vyrazka, tam dole
jaaaj

prosim poradte mi co mam rbit asi pred 3 dnami som si vsimla ze sa mi tam dole spravila vyrazka...taka hrudka, kazdym dnom je trosku vacsia, je to dost citlive na dotyk...je to nieco normalne, co zmizne samo, alebo by som mala navstivit lekara???som este panna takze nieco sexom prenosne mozte vylucit.dakujem za pomoc

mataBB

rakovina to nie je ale k doktorovi aj tak musis ist, sama sa toho len tak nezbavis, ba naopak, este sa ti to moze poriadne zhorsit

Poradte

Ahojte, som si objavila tam DOLE také biele vyrašky ... !! :( Nebolí ma to .. !!Len sa bojím či to nemože byt niejaká rakovina alebo niečo také .. !! Poradte miprosím.. !! Dakujém :)

tam tam

ahojte...neviem preco a s coho to mam ale spravili sa mi vyrazky tam dole su vonkajsie a bolia ma...najme pri moceni uz som ich raz mala ale zmizlo to.vyera to len ako cervena vyrazka.neviem odcoho to mozem mat alebo co si mam na to dat.

jaaaj

bojim sa ze to bude nieco vazne, neviete niekto ako dlho by mohla trvat liecba niecoho takeho?pretoze v pondelok vecer odchazdam prec.......to sa moze stat len mne, ja mam vzdy take stastie