anorexia podla mna nie, ale co potom? :(

Príspevok v téme: anorexia podla mna nie, ale co potom? :(
dostneskusena

poradte mi... co mi je? podla mna anorexia ee... ale co potom? proste nejem pravidelne. ranajky vynechavam, lebo po noci nemam na nic chut, obed si dam ako kedy, podla toho ci mam chut jest. a potom nic nejem. sem tam si dam melonik alebo jablcko alebo nejake susienky. v poslednom case pukancove chleby. a vsetci mi hovoria ze drzim dietu. ale ze nemam preco. ja ale dietu nedrzim. proste mi nechuti jest. nemam potrebu. ked si spomeniem na jedlo, hned mam plny zaludok. cokolvek zjem, hned idem to na wc dato zo seba von, nie vracanim ale. a po KAZDOM jedle ma boli brucho ako keby som zjedla 5 kurciat. proste som plna aj ked si dam len horalku abo nejaku drobnost. jedna teta mi povedala ze som pekne chuda, a dalsia ze som skaredo chuda. ja si nemyslim ani jedno. proste sa sebe vidim tak, ze mam akurat postavu, normalnu. mam 170 cm a okolo 54 kg. je to anorexia? :((

ivana178

vsade pisu ze anorekticka je vtedy ak ma BMI pod 17,5.som anorekticka ak mam BMI 18,1 ale nejem pretoze som si zvykla byt hladna?ked sa mam najest radsej si zapalim alebo sa napijem vody.tak som alebo niesom anorekticka?