Panic

jelen

hej pozri , nechapem preco si taky otvoreny? co koho do toho ci si panic alebo nie. mna ked sa nejaka spyta, tak zatlkam ako sa len da, lebo som sa poucil ze zeny panicov nemusia. Nuz a ked pride na intimny moment tak nejako z toho vykluckujem (poviem ze som unaveny alebo si nieco vymyslim). Neboj, malokedy sa stava aby bola zena iniciatorkou a vrhla sa na teba. A ked to budes citit, tak to pride. ALE DO VTEDY ZATLKAJ!!!! Inac bude stale vysmech a to ty nepotrebujes ... Ver mi , viem o com pisem.

moncinko

zdravím vsekych...som rada, ze sa v dnesnej dobe este najdu ludia, ktori sa neriadia dnesnou,,modou"...je to super vec, ked si niekto vobec este uvedomuje, ze so sexom sa netreba ponahlat a strazi si svoje poprve pre toho praveho/pravu...tak to ma byt =) ja si svoje pannenstvo budem branit, lebo je to to najcennejsie, co moze zena dat svojmu muzovi =)...a myslim si , ze to plati aj naopak...drzim vsetkym palce a sebe, aby sa to vydarilo =)

engell

no ja som o pannenstvo prisla niekolko mesiacov po 15 a som toho isteho nazoru ako viacery ,ze s tym pravym a hlavne aby sme sa navzajom lubili.Netlacil na mna a povedal,ze on pocka aj 3 roky,ze to je na mne a ja som citila,ze proste to je ten chalan s ktorym to cchem prezit a dufam,ze nam to vydrzi dlho co su dobre predpoklady na to...ale jedno viem,ze aj keby sme sa rozisli ,tak nebudem nikdy lutovat,ze to bol prave on i ked obcas mi pride kusa smutno,ze uz nie som a ze som mohla pockat este asi trocha ale aj tak som stastna,ked si pomyslim ,ze ho mam a ze sa tak velmo lubime .)

123654789

svata pravda a mali by si to precitat tie, co tu riesia, ci su tehotne v 13... Drzte sa a chránte si to najcennejsie :)

steen

ja som normalne rad ze to pocujem ja budem 26 a tiez som na to podobne..teda rovnoko esto som nemal ziadny sex..ale uz sa priznam ze by som chcel ale nevidim na tom ziadny problem ked niekto je aj v neskorsom veku pannic,panna