Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoka hodnota bilirubinu

RNG

Na vysoky cholesterol je doplnok Policosanol(10-20 mg denne) je to vytazok z listov cukrovej trstiny, (zlozka, ktora sa zialbohu pri rafinacii cukru vyhadzuje)

vysoka hodnota bilirubinu

Dakujem velmi pekne vsetkym... Zial netusim, preco mi doktorka ani nepovedala tieto informacie. Jedine to "sak to ma kazdy"... Takze sa pustim do zdravsej stravy. Vcera mi prisli vysledky z cholesterolu aj ten ma hodnotu 7...Netusim z coho, ved nemam nadvahu a nejem nezdravo. Mam 17 rokov a dost som sa zlakla, takze vdaka:)

RNG

Pozri tema pecen, cistenie, odmorenie a regeneracia. Dr Berkson protokol.
Teda pre tych co to maju len teraz, nie od narodenia.

damian

ANO, stravu treba upravit. Jest najlepsie varene/dusene maso, menej zivocisnych vyrobkov, velmi obmadzit mlieko, zivocisne maslo, alkohol, kavu. TREBA PIT VELA VODY (nie caje, coca-coly a vselijake hovadiny, ale VODU, ciste H2O. Papkat vela ovocia zeleniny, plodov, strukovin (proteiny). Az keby toto vsetko spomenute nezabralo (co by som sa cudoval), treba pristupit k liekom. Vela stastia!!!

persona11

moj 16 r. syn mal v apríli 42,je to ževraj zo stresu, z vyhladovenia,berie Pangamín,je športovec,teraz ideme namoj podnet na kontrolný odber.Uvidíme. Inak bol aj na infekčnom - lekárka to dost bagatelizovala.....

rata

Ahoj, aj mne kedysi zistili vysokú hodnotu bilirubínu, až 45! Lekár sa hneď zhrozil, že či nie som celá žltá. No nebola som. Neskôr sa zistilo, že je to u mňa dedičné ochorenie. Treba to sledovať. Ja som skúsila pred ďalším odberom jesť menej kalorické jedlá (nejdela som vajcia, nič vyprážané) a hľa zázrak! testy sa upravili a viac sa tým nazaoberali.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.