Som tehotna alebo nie?

Príspevok v téme: Som tehotna alebo nie?
jamina

uz niekoko dni sa necitim dobre jeden den mam vysoke teploty do 39,8 druhy den 37 mam stale zavraty,citim sa strasne zoslabnuta,chce sa mi spat cez den aj niekolko hodin co sa mi nikdy predtym nestavalo a v noci naopak nemuozem poriadne spat budim sa cela prepotena.Kazde rano mam pocit na zvracanie,ale namiesto toho aby som sa vyzvracala,iba hnackujem.Poslednu menstruaciu som mala 6 augusta,ale trvala iba 3 dni normalane mavam menstruaciu 5 az 7 dni.Z priatelom mame kazdy den nechraneny pohlavny styk,lebo sa snazime o babetko aj pocas menstruacie same mali 2krat pohlavny styk.predvcerom ked sme mali znova pohlavny styk som zacala krvacat,krvacanie sice po 20minutach prestalo,ale ja stale citim v podbrusku jemny tlak a bolestive miesta.Vzdy ked mame pohlavny styk boli ma to,nerobila som si este tehotensky test,lebo mu velmi neverim,mam uz jedno dietatko a ked som bola tehotna test mi to neukazal,menstruaciu som mala dokonca do 3 mesiaca,vtedy som tiez ani raz nezvracala,iba som asi prvich 5 mesiacou iba hnackovala.Potrebovala by som aspon trocha vediet ci muozem byt tehotna alebo nie.Prosim pomuozte mi vyriesit tuto otazku.Dakujem. P.S:Ak by som predsa len nebola tehotna,prosim poradte mi kedy by som mala mat s priatelom pohlavny styk aby som mohla otehotniet,kedy je na to najvhodnejsi cas.Dakujem

karolinka122

asi si dost zufala,rozbalila si tu niekolko 5 rokov starych tem, ty si ta zo vcera, co si pisala.....Nik ti na to neodpovie, naozaj nik, ani jasnovidec, ani tehotensky test nie je spolahlivy, ani 2 tehotenske testy nie su spolahlive a mozu ukazat negativne vysledky napriek tehotenstvu, jedine lekar - gynekolog ti to zisti na sono...

abcdef11

Ahojtee .. PROSIM vas mohli by ste mi pomoct a ujasnit mi jednu vec? Vsade sa pise ze priznakom tehotenstva je vynechanie menstruacie, ale co to znamena? ze menstruaciu vobec nedostanem alebo ze mi bude meskat?

agina

Jamina mne to tiez nepride ako tehotenstvo. Treba si dat vysetrit krv, ta malatnost moze sposobovat, ze mas nedostatok zeleza.Avsak v tvojom pripade by som rozhodne navstivila odbornika.

andie

nepravidelnu mestruaciu sposobuju hlavne nestalost hormonov(v puberte) a stres. mozes otehotniet aj ked si panna..lebo nevies, kedy ti pride prvy menzes.

andie

hm, mne to skor pride ako nejaka infekcia ako tehotenstvo. preco mavate pohlavny styk, ked ta to boli, ved to je trosku masochisticke..z toho mozes mat bolesti v podbrusku. dobra rada, daj si najprv pauzu, aby si dala dokopy.

jamina

ale ja som v Holandsku a nemam tu ani doktora a zatial ani zdravotnu poistovnu,prave preto som tu,aby mi niekto poradil.Vdaka

cid

poviem ti jednu inteligentnu vec,chod k lekarovi a povedz mu to vsetko co si napisala sem...Mozes byt tehotna,nemusis.Najvacsia pravdepodobnost otehotnenia je v polke cyklu.To znamena,ze ked pocet dni medzi jednotlivymi menstruaciami mas 28dni, tak plodna by si mala byt 13-16 den cca.