Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akú špirálu na oči používať

vierka67

ja tiez pouzivam ten infailible od lorealu, je super, ano, ale aby sme si neklamali, 16 hodin urcite nevydrzi...to nie...a co sa wonder finish tyka, ten sa mi vobec nepacil, nie a nie sa minut, strasne riedky sa mi zdal a stieral sa rychlo, no moj nazor. ked uz maybelline tak ten dvoj zlozkovy bol asi najlepsi, ale ten zas na moj vkus velmi silno kryl, fakt, som bola az prekvapena, ani znamienka mi nebolo vidno. tento loreal je super, mne vyhovuje:)

ssia

maybeline ale nemali ten co mi tu radili a tak som si kupila wonder finish...ale je genialny. nepockala som ani do vianoc;)

ssia

to je jedno, ja aj tak suhlasim s lessy a musskou. a mne by sa taka matka pacila;) vidte, kazdy sme iny;)
ale zacnem k veci, hadam sa to ujme: no tak ten make-up co ste mi poradili som si uz kupila a je fantasticky...dakujeem. a spirala bude asi az na vianoce, este mam;)

ssia

baby setrite ma, lebo puknem od smiechu ked to citam
a melb:ja som len jedna, uistujem ta ze nie som pod nijakym inym menom. a spirala je spisovne slovo.
ach, skoda ze som tu vcera nebola...taka haluz tu bola;)))

ssia

melb: ano, mam zvlastny tym dospievajuceho humoru...to je ten humor, ked sa niekto na cely autobus smeje(az ho chcu vyhodit), ze tomu tam vonku sa pokazil dazdnik alebo co;) ale ocividne aj ty, len si sa asi zle vyspala (a podla seba nesudim teba v tomto pripade);)

alica lee

jaja zjavne ani ty nevidis nazov temy ked pises od temy. trapna...chodte sa decka bavit inde a piste k veci! takze baby co sa tyka mojej vychytavky spiraly - podla mna naj je DIORSHOW jednoznacne!!! dostala som ju ako darcek xixi

kajka312

jaja ja si nemyslim, ze sa mas preco urazat a nadavat lessy ci ako sa vola. ked som si precitala jej diskusiu, nemyslim, ze by povedala na nas vek nieco dehonestujuce. mimochodom mam 14r. a o tom chrupe zacala pisat ta druha ak som spravne citala. a lessy stojim na tvojej strane. nikoho si neurazila.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akú špirálu na oči používať - Fórum - ZDRAVIE.sk