Akú špirálu na oči používať

jaja

lessy...myslim ze je dost jasnyy nazov temy:Akú špirálu na oči používať tak nechapem co tu riesite..lutujem fakt tvoje deti ked ty sa nebavis z 13 rocnymi...ale ako je videit tak ty si mala najprv 0 az 9 rokov potom obdobie od 10 do 18 si urcite preskocila vsak je to tak???...dalsi tvoj milny nazor ...deti sa nemaju co malovat...myslim ze teba do toho vobec nic nieje ked to nevadi rodicom tak co teba do toho??...ja mam 14 aby bolo jasne ze som dieta ale ty sa s takymi asi nebavis...mno akoze mne je jedno piste si tu co chcete ale inych ludi velmi nezaujima kto ma aky chrup...ci podrotovany alebo uzasny...ale ty si fakt divna!!!

lessy

retra snazim sa naladit na jej vlnovu dlzku aj prisposobit veku. ty sa tiez nebudes s malym dietatom rozpravat ako so seberovnym. to da rozum.

lessy

musska suhlasim s tebou vo vsetkom. vidim, ze si rozumna, co sa o niektorej medzi nasimi prispevkami neda povedat, ale zivot je aj o tom pekny, ze sa clovek zasmeje a ja sa smejem poriadne :) a to si este pisem sama so sebou, ty koki :DDD uz aka som zabavna :)

lessy

aha..predsa som mala pravdu s tym vekom. ked pocuvam baby v tvojom veku tak ked uz nemaju co povedat povedia presne co ty - "vylez mi na zada a vyliz mi rit". ani sa necudujem. ani sa nesnazis zakryt svoj vek. a v tejto teme take male deti nemaju co prispievat - nemas sa co malovat - aj tak ti to nepomoze.

musska

lessy, sme na fore zdravie, niekde som tu videla psychologicku poradnu. Kebyze si fakt pisem sama so sebou (ako s tebou) tak by som sa tam mala ist mrknut,ale citim sa faaajn:))Takze melb asi bude mat trosku problem s orientaciou v case a priestore:))booze len dufam,ze si nezacne natierat oci boxom LOL,..kazdopadne nevidim zmysel v tychto komentaroch, provokativnych, takze vas nechavam, bavte sa, len sa nepobite:))

melb

Ano zlaticko, vylez mi na zada a vyliz mi rit, lebo ty nic ine lepsie neurobis ako toto, sudiac tvojho IQ. Ander je tvoj tata, ci co??