Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akú špirálu na oči používať

lessy

to uz ake trapne :DDD mojka ja sa stavim o co chces, ze ty nemas viac ako 13 rokov. to je jasne! nielenze uz nemas co pisat, tak kopirujes moje prispevky, ale ked tam das aj smajla :D to chces povedat, ze to je vtipne? tak uz poznam tvoj "humor" . druhy Ander z rebrinaku :DDD

melb

lessy bravo!!!!! Teraz si priniesla novy obraz do temy, takze ty to chapes zase uplne inak? :-DDDD Ty si riadne cudo, co ta opice vychovavali??

lessy

musska ved tvrdi, ze pisem sama sebe. a ze ty si ja. akoze chapeme... ja sa chcem tiez bavit o spiralach, no melb zjavne ani nevie co je spirala a ja nemam cas jej to vysvetlit - pre jej mozog je to na dlho.

melb

No a ty pises o dokonalosti svojho chrupu, tak ako si sa prave priznala, tvoju protezu drzia len kovove drotiky v hube, pozor ked sa budes usmievat aby ti to nevyskocilo, chytala by si to ako vlhke mydlo, kedze mas namiesto slin zeleny sliz :-)))) Dokonale si ta predstavujem :-DDD

lessy

ano, mas pravdu, spiralou natrete topanky nie su pekne, ale ani mihalnice natrete boxom, ak ti nedoslo. no asi pouzivas bezne box na topanky miesto spiraly, tak potom uz rozumiem preco ti to nie je smiesne :D

musska

lessy, neries,..ved je to ciste tela toto tu:))) niekto zmysel pre humor ma, iny rozumie len obrazkom..skoda reci, radsej sa vratme k spiralam:)))

melb

lessy to je ono pisat si sama sebe, vsak? Ten druhy prispevok by si mi teda vysvetlila ako to bolo chapane, ked tvoj mozog ma vacsiu kapacitu ako tvoja lebka? :-DDD Moze to znamenat asi tolko, ze mozes mat akokolvek skarede topanky, ked si ich natries spiralou na oci, ostanu tak isto skarede ako boli predtym? Noooo, to je super, takto to veru dava zmysel. :-DD Ty urcite sledujes serialy pre stare babky, ked mas taky plytky humor.

lessy

:DDD no to mas pravdu - to zelezo co ti drzi zuby pohromade by sa riadne blystalo, no a ci by som zavidela, asi ano, lebo by sa mi pacilo, keby ludia okolo mna pukali od smiechu :DDD aspon zaujmes zubami/zelezami ked nie rozumom :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akú špirálu na oči používať - Fórum - ZDRAVIE.sk