Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akú špirálu na oči používať

lessy

musska klobuk dolu. konecne niekto kto to chape ako ja... ale melb nevysvetlis - ma obmedzenu kapacitu mozgu. limity su limity...

melb

Fiha, rozpoltena osobnost. Nevadi. Takze Terrina poznamka bola sice trefna ale ssia sa trochu minula, tj. netrafila sa do noty:-) Velmi pekne si rozanalizovala Terrinu poznamku, no Ssiinu si nevedela, pretoze to nedava ziadny zmysel chytrana!

lessy

asi mas komplex so svojim chrupom (podla seba sudis mna) ale moj chrup je dokonaly, takze neries :) ale tvoj asi vyzera akoby si mala ist riadkovat na pole :DDD

melb

Pozri sa na svoj chrup, snad tam nejake medziriadky zaregistrujes :-DDDD Ved sa smej na vlastnej hluposti, aj ja sa rada zasmejem :-DDDD

musska

skus podskocit, mozno ti to dojde:)) ale skusim ti to vysvetlit. Zetta svojim komentarom chcela naznacit, ze baba s krasnymi mihalnicami si ich moze natriet cimkolvek (udala alternativu boxu, ktory trosku pripomina konzistenciou obsah spiraly) a ssia celkom trefne a vtipne reagovala, ze potom ona si asi topanky spiralou natiera a celkom som sa na tom pobavila, ked to furt nepochopis, tak to vzdavam,..vlastne neviem preco ti to vobec vysvetlujem:))) ale prislo mi smiesno z teba:))

melb

Odkedy neexistuju slangove oslovenia? Si si riadnu budu na seba usila, vrat sa do pralesa, tam patris.. Ty si nepochopila ziadnu pointu, len tu reprodukujes to co druhi napisali. No neviem ci to nie si ty ta Ssia, rovnako primitivna, citaj medzi riadkami, v jej prispevku nic nenajdes.

melb

Navazuje, len mi unika vyznam toho prispevku, to co Zetta pisala dava zmysel, je to metafora, ale ta reakcia ssia nema hlavu ani patu, ale kazdy mame ine ponimanie humoru. Apropo ja nie som tvojka, tak si nechaj tie sedliacke slangy :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akú špirálu na oči používať - Fórum - ZDRAVIE.sk