PORAĎTE prosim

Príspevok v téme: PORAĎTE prosim
liluuuu

mam taky problem,alebo skor obavu: mamv 18 a 2 rocny vztah. Ale so sexom sme zacali nedavno. ma 12 cm dlhy penis a ja sa trochu bojim ci to bude stacit na moje uspkojenie, skusili sme uz par poloh. zo zaciatku mam prijemne pocity,ale potom uz akoby som nic necitila. Velmi sa lubime. Neviete nejaku vhodnu polohu? alebo to pride casom?

nikollll

Presne tak je to asi kvoli tomu ze si mlada ne kvoli tomu ze by nestacil sex sa treba naucit prezivat..moj priatel ma 18 alebo 19 cm a je to ok snim ale tiez niekedy necitim nic ani orgazmus nemam...mam 21 rokov a bude to asi tym ze som prednim mala len dvoch a snimi som to az tak casto nerobila treba si nato zvyknut to pride neskor tak za par rokov podla mna=)tak nestresujem =)

akak

Partnerovi som ho nemerala, ale mam pocit, ze ma maximalne tak 10 cm a mne to plne postacuje.Takze chyba bude asi niekde inde ako vo velkosti. Mozno je to tym, ze si este mlada a u niektorych zien prichadza ku orgazmu az niekolko mesiacov po zacati pohlavneho zivota.

del12

Podla mna to nie je tym, že ma mensi penis. U 90 percent žien postačuje aj menei penis, ja mam 11 a partnerka nema tento problem.
Skus si prstom drazdit klitoris , ked je v tebe.

susi

Suhlasim s elablue, musis sa uvolnit, nemysliet na nic, iba na to, ake to bude fajn...Pouzivate aj nejaku antikoncepciu? Mozno mas v podvedomi strach aj s pripadneho otehotnenia a pod...

elablue

Myslim si ze tym ze stale myslis na to ze co ked ti nebude stacit tak sa navies poriadne uvolnit a potom je to take nijake,psychika robi tiez vela.Ved sa vravi ze aj s malym gasparkom sa da zahrat poriadne divadlo.Pises ze na zaciatku citis tie prijemne pocity a potom zmiznu myslim si ze to ma aj vela s tym ze sa neuvolnis ako treba a potom to vzrusenie z teba opada.Mne ked napriklad robi oral tak sa citim super a dakedy ked sa neviem uvolnit tak mi to zrazu nic nerobi,ked sa odosobnim a prestanem mysliet na kadeco ine tak sa to vzrusenie opat vrati a znova je vsetko super.Proste ked sa neuvolnis tak ziadna poloha ti nesposobi nejake vynimocne pocity.

lienocka

no to je skoda.. skuste odzadu. vies, moze byt jednoducho ze si nesadnete po tejto stranke. ale su aj dlezitejsie veci.