Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ten hrozny Ischias

Príspevok v téme: Ten hrozny Ischias
nezabudka

Prosímvás, má niekto skúsenosť ako sa zbaviť tej hroznej bolesti ischiatického nervu? trvá to už 10 mesiacov, bolí len ľavé lýtko vždy pri pohybe. Môžem prejsť max. 200 metrov, potom sa to už nedá vydržať. K lekárom som už prestala chodiť, bola som už u 10tich a nič. Vyskúšala som klasické lieky, infúzie, rehabilitácie, akupunktúru, liečiteľa, ozónterapiu, chiropraktika a nič.. V dôsledku bolestí sa pohybujem minimálne. Mám len 28 rokov. Vedel by mi niekto poradiť?

RNG

Ja som mal pred 4 mesiacmi zapal sedacieho nervu tak hrozny, ze som sa nevedel dostat z postele, a uz vobec nie chodit. Bolelo to od
Na stastie mam prostriedky ako okamzite zasiahnut proti virusu, co to sposobil
Bral som
3 x 3 kapsule curcuminoidov (Jarrow, 500 mg, Meriva)
2 x 15 gramov praskoveho colostra (25 % imunoglobuliny)
2 x 10 gramov monolaurinu
2 x 1 gram chaparalu
plus natieral som si to aj citralom, vlastne lemon grass oil, co je 70% citral.(nechava flaky co miznu az po mesiaci)
Samozrejme som jedol aj 100 gramov trescej peceni, ktora obsahuje az 10% DHA na obnovu myelinu
Na 5 den rano som uz robil drepy, heci vecer pred tym som sa ledva hybal.
Este par dni som pre istotu pokracoval, najma s monolaurinom a trescou pecienkov, v panickom strachu ze sa mi to moze vratit, ale na stastie sa to nevratilo po tejto masivnej antiviralnej kure.

Liiiii

Ahoj vsetci uboleny. Ja som doma uz 3 mesiac a stale to boli. No som si povedala, ze ozaj napisem ak nieco najdem co mi pomohlo. Infuzky, rehabilitacia a stale nic. No a dnes som objavila zopar cvikov, pri ktorych som citila neskutocnu ulavu. Mozno pisem predcasne ale mozno niekomu pomozu. A pripajam, ze som riadne sklamana z nasho zdravotnictva, ved preco mi tieto jednoduche cviky neporadili na rehab.? Su tam predsa vyskoleny pracovnici...
Najdete na youtube:
m.youtube.com
alebo:
m.youtube.com

Inkognitoo

Tiez trpim ischiasom no uz som takmer vylieceny :D sedenim doma nic nevyriesite, doma som sedel/lezal 4mesiace skusal som rozne sposoby ako sa toho zapalu zbavit, chodil som po dokotroch a skusal rozne medicinske postupy a domace liecby no nic nepomohlo. Bol som aj u roznych chyropraktikov ktory znizili bolest tak na tyzden no potom sa vratila, akupunkutra taktiez nepomohla. POMOHOL jedine pohyb. Navstivil som fyzipterapeuta ktory mi stanovil diagnozu a predpisal program Sm System. Z ich stranky som si objednal cviciace lano a knihu s cvikmi, uz po prvom tyzdni sa bolest znizila. Teraz uz cvicim 1mesiac bolest sa ovela ovela zlepsila uz je len miestna pri panve pri sedacom svale. Cvicim 3x denne po 10min ked mam cas tak aj viac kludne aj hodinu cim viac tym lepsie. Tieto cviky doplnam prirodzenym pohybom - chodzou a zdravou stravou, co najviac ovocia a zeleniny. Kazdemu odporucam Sm system. Reklama- 50€ vo vacku :D ale nie robim si srandu, spravim im reklamu pretoze si to zasluzia a pomohli mi strasne strasne moc.

Ulava

Bolest zacala postupne pred dvoma mesiacmi,teraz som nerobila nic namahave,nechodila s holymi krizami.Ked som uz nevedela sediet,cupiet,lezat,iba chodit krivajuco,zacala som but nervozna.V kuse mysliet na bolest,nemat naladu,nevediet soferovat-na spojke pri preradovani sa mi roztriasla noha.Zasla som k neu,ta hned vedela,ze ide o ischias.Opichala miesto,tie vcielky stipali,no ja som sa mohla konecne vystriet,pri chodzi nekryvat.Uz to nechcm zazivat,idem na PN.Dakujem doktorke Smotkovej z PP.

johana

Ischias a bolesti krížov som si vyliečila žihlavovými kúpeľmi podľa Trebenovej, a robím si ich preventívne aj dnes: 200g čerstvej žihlavy zaliať 5litr.studenej vody,odstáť aspoň 12hod.,potom zohriať maximálne,ale tak aby voda nevrela a precediť do vane s čo najhorúcejšou vodou.Kúpeľ trvá 20min.,voda musí siahať po srdce,potom sa neutrieme a ideme hneď pod deku, perinu na 1hod.ležať, aby nám bolo čo najteplejšie.Absolvovať min.6x do roka,ja som to robila cca 1x za 2týždne,dokiaľ bola dostupná čerstvá žihlava.Jednoducho len tie kúpele robte,nedávajte si termín,a výsledok sa dostaví.

RNG

Ischias/sciatica je bolest z poskodeneho/zapaleneho nervu.
Na obnovenie nervovej izolacie=vyhojenie myelinu su potrebne rozne materialy, najma DHA, ktoru si telo nevie vyrobit v dostastocnych mnozstvasch a ktora sa nachadza napr v rybacich/krill olejoch
Davka rybacich je 10 gramov krill 2 gramy na odstranenie tohoto porblemu.
Ak je zapal nesposobeny poranenim(roentgen to moze lahko dokazat ci vyvratit) su na pricine rozne nase v tele usadene virusy a tam je dolezite si zvysit viralnu imunitu, inac to neodide a pokracuje aj na inych nervoch v tele, slizniciach a vnutornych organoch, aj ked sa to navonok diagnozovatelne vobec nemusi prejavit.
Viac cez google.sk uvedenim slov rng, herpes. A doplnim viac antiviralnych, ako monolaurin, citral a Sangre de Grado

slavkado

Cvicit, cvicit a cvicit. Aspon mne sa osvedcuje. Akonahle polavim, objavuje sa znovu. Hned idem maserke, ktora mi uvolni cely chrbat a potom nahrievam infralampou a cvicim. Netreba vela, ale pravidelne, aby nestuhli svaly. A samozrejme nedovolit aby krize prechladli.
Neviem, ci sa da ischiasu zbavit uplne, ale pred rokom som ho mala prvy krat a to som sa dostala do stavu, ze som musela tyzden lezat a byt na liekoch. Od vtedy akonahle pocitim naznak problemov, robim vyssie spominane a ziadne lieky nepotrebujem

mjanik

ischias ide dobre a rýchlo liečiť akupunktúrou-niekedy akoby zázrakom bolesti ustúpia už po prvom napichnutí,inokedy treba viac sedení,po každom sedení sa bolesť zmierňuje

papa2000

Mńa v júli tohoto roku tiež\"prekvapil\" ischias. Nemusím tu hovoriť o bolestiach ktoré ma pripútali na lôžko. Najprv som začal s Ibalginom neskôr z Nurofenom no bezvýsledne. Obvodná lekárka mi predpísala injekcie a tabletky proti bolesti- no bez výsledku. Odporučila ma na neurológiu kde som pobudol 10 dní s miernym zlepšením. No bolo to naozaj mierne.ˇHlavné lieky boli- Gabapentin a Guajakuran a Novalgin proti bolesti(mimochodom ten mi vôbec nezaberal).
Jedna moja známa mi povedala, že v prvom rade treba liečiť nedostatočnosť imunitného systému a zároveň tlmiť bolesť. Doporučila mi \"Konopnú masť\" proti bolesti a na posilnenie imunitného systému Kyselinu lipoovú (ide o vitamín B13, B1,a B5.) Zároveň 3 x denne po dve kapsuly BI-IOMARE -caps.(olej zo žraločej pečene)
Vysadil som Gabapentin aj Guajakuran a začal som užívať spomínané prípravky. Každý večer som cvičil- cviky sú tu dolu niekde uvedené. Neprešiel týždeň a som fit. Prešlo to. Trochu som pribral ale to nevadí- zbavil som sa bolesti. Vyskúšajte- -možno to pomôže aj Vám.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.