Ten hrozny Ischias

Príspevok v téme: Ten hrozny Ischias
nezabudka

Prosímvás, má niekto skúsenosť ako sa zbaviť tej hroznej bolesti ischiatického nervu? trvá to už 10 mesiacov, bolí len ľavé lýtko vždy pri pohybe. Môžem prejsť max. 200 metrov, potom sa to už nedá vydržať. K lekárom som už prestala chodiť, bola som už u 10tich a nič. Vyskúšala som klasické lieky, infúzie, rehabilitácie, akupunktúru, liečiteľa, ozónterapiu, chiropraktika a nič.. V dôsledku bolestí sa pohybujem minimálne. Mám len 28 rokov. Vedel by mi niekto poradiť?

caute

Ahoj,

mam 20 rokov a tiez trpim ischiasom.
Zijem v Cine a jedine co mi pomaha je liecitel. Obisla som uz lekarov na Slovensku a aj v cine, ale nasla som riesenie jedine v cinskej tradicnej medicine. Zapadna medicina ma dokazala len nadopovat liekmi od bolesti. Co z mojich skusenosti pomaha je nasledujuce ( na Slovensku je to uz tiez pristupne):
- nesmite byt vystaveny chladom, hlavne nohy a chrbtica
-nesmiete jest chladne potraviny, jest len teple potraviny
- nejest: sladke, stiplave, kysle a hlavne nesmiete jest ocot, zelenu zeleninu pomenej, kacacinu
- jest: morske zivocichy, vajicka, maso, slane produkty, ryby, zazvor, hriby
-akupunktura spojena s nahrievanim moxou a suche a krvave bankovanie, krvave bankovanie mi velmi ulavuje od bolesti na dlhodobo lebo vsetka zla cierna krv spolu s vodou vyjdu s tela von a krv prudi jednoduchsie na postihnutych a bolestivych miestach
-jest bravcove maso
-nejest privela sladkeho
-macanie noh v harmancekovom kupeli
-nepit zelene caje, pit len cervene a cierne a teplu vodu, nie studenu

Takze tu su moje navrhy ako to ja zvycajne riesim a zabera mi to.

Mozno aj niekomu z vas pomozu

RNG

Tie tabletky, kolko obsahuju oleja?
Na nervy sa odporuca 3x3 gramy minimum, lyzica obsahuje cca 9 gramov.
( 9 gramov je kaloricky 80 kalorii, co je voci dennej davke 2000 dokopy nic).
Keby si vypila dokopy liter rybacieho oleja(2 mesiace, 18 gramov denne=2 plne polievkove lyzice alebo 18 kapsuli) mozes z toho nabrat 1 kg vahy maximalne. To je ale nepravdepodobne, lebo sa cast spali.Hlavne ked ti ustupia bolesti a zacnes sa pohybovat viac, telo spali viac.
Takze ziadne strachy.

nezabudka

Dakujem, RNG, boli tu medzitym nasi a doniesli mi GS Omega 3, tablety. beriem 3x denne. ale su dost velke- povedz uprimne, vsak sa z nich pribera??
lebo uz tak sa malo pohybujem a bojim sa, ze sa to na mna nalepi.
neviem co je horsie, ci ischias alebo obezita..

RNG

Nezabudka, v Nemecku predavaju Dani alebo Islandania rybaci olej z divokych lososov a podobne(nie cod=treska, ten ma privela vitaminu D na pouzivanie po lyziciach)
Su prichutene, aby neboli natolko rybacie.Ber jednu lyzicu rano s jedlom, jednu vecer.
To by ti malo vyhojit nervy za 3-6 tyzdnov.

nezabudka

p. Janik, rada by som verila, ale som v Nemecku, a nemam dobre skusenosti s akupunkturou tu. co najviac sedeni a co najkratsi cas posobenia, vsak ano, ked jedna navsteva stoji 50 euro.. dost som bola sklamana komercnym pristupom lekara