RNG PORAD PLEASE.

Príspevok v téme: RNG PORAD PLEASE.
jj

2ROKY MAM EXTRASYSTOLY.ABSOL.SOM VIAC KRAT EKG,ECHO.NASTASTIE NIC.MAM TAKY TUPY TLAK PRESNE NA HRUDNEJ KOSTI,PALI MA V OKOLI SRDCA.STALE BY SOM SPAL.EXTRASYS.SU IBA V KLUDE,ZMENE POLOHY.NIKEDY SA MI TAZSIE SA MI DYCHA,NIEKEDY.NIEKEDY MA CHYTI PANICKY ATAK-TEPLO NA HRUDI AZ NOHACH.ZASTAVENIE DYCHU.POTOM RYCHLY PULZ,NASLEDNE UNAVA OSPALOST NEPRAVID.TEP.VECER JE TO LEPIE.SPIM OK.??????

RNG

Na arytmiu podla mojich zdrojov je dobry B-4.
Zialbohu nie je vyrabany nikde, takze jediny zdroj su pivovarske kvasnice(3x3gramy) a vcelia materska kasicka(2x1gram)

klárka1

Tiež mávam extrasystoly,absolvovala som aj Holter, lebo v tehotenstve sa zrazu zdali početnejšie a silnejšie a ten ukázal zopár \"nerovností\" rytmu, ale nič mi na to nedali.Teraz sa objavujú sporadicky,taktiež v kľude po fyzicky, či psychicky vyčerpávajúcom dni.Niekedy ma to vie poriadne vyplašiť.Ako dieťaťu mi diagnostikovali predsieňový defekt, ale vraj sa sám uzavrel.Bola som aj na sono, ale nič tam nemám.Obaja moji synovia majú tento defekt.Starší je už po uzávere a malinký čaká ako sa to vyvinie.

jj

NEDAL MI NIC.DAVAM SI 3 KRAT MG 500,THIAMIN.JE TO TROCHU LEPSIE.ZACHYTIL JU NA EKG,ALE POVEDAL ZE TO NIC NIEJE.DAL MI RASTLINNE SEDATIVA/DOPORUCIL/,SPORT.PO 2ROKOCH,KED SOM BOL VYSTRESOVANY S TYCH ES,DALA MI NEBILET.ALE BOLO MI PO NOM NA ....S MG JE TO LEPSIE.BOL SOM U VELA DOKTOROV.IDEM NA HOLTEROV MONITOR.

RNG

Neviem, ake lieky beries, ci mas malo mineralov(doplnit horcik, vapnik),ci je to nervoveho povodu(brat rybacie oleje alebo/a lubovnik bodkovany a 5-HTP).
Co vlastne diagnozujuci lekar kardiolog nasiel?
Ked nic, skus aspon horeuvedene doplnky, mozna ti to pomoze.

Na zvysenie vyroby energie(pre srdciarov) je CQ10(200-400 mg)