Candida genitalius

Príspevok v téme: Candida genitalius
hizek

Caute,asi tyzden som bral antibiotika Augmentin a potom som zistil ze sa mi na zaludi objavili cervene flaky ktore svrbeli, aj otvor bol zacervenany.Obvodna lekarka mi povedala ze to bude vedlajsia reakcia na antibiotika tak som douzival cele balenie probiotik, dva tyzdne som si to natieral mastickou Candibene 3x denne. Zacervenanie je mensie, ale ked sa mi postavi tak citim palenie a aj sa viac zacervena. Dnes mi na to kozna dala masticku Batrafen a povedala ze si to mam umyvat len vodou bez mydla a ze to je candida genitalius ale asi som si to zle zapamatal. Chcem sa spytat ci teraz mozem mat pohlavny styk dokym sa to nevylieci a ci sa ta choroba da preniest na partnerku. Diky

agina

-odkaz odstránený-
na Candidu zabera kokosovy olej, skus si ho kupit a potierat, malo by ti to pomoct.Zaroven ho treba jest 3x denne jednu polievkovu lyzicu.Na tomto linku si precitaj, na co vsetko je dobry.

hizek

hej hej to som sa docital tiez, ale strasne sa bojim ze sa mi to tam bude dlho drzat lebo chcem byt co najskor s priatelkou:(a tiez to neni bohvieaky pocit ked viem ze tam dole mam barsjaku rapinu chcem to mat prec ludia>:o

...

radesj sa vyhni sexu, lebo nemusi to byt doliecene..inac sa odporuca pouzivat antimykotika nejake obdobie po tom ako symptomy zmiznu/u kazdej ucinnej latky je to ine, ale vseobecne sa da povedat ze je to doba 2 tyzdne po tom co ti prejdu vsetky priznaky/