MA NIEKTO TAKY PROBLEM AKO JA??

Príspevok v téme: MA NIEKTO TAKY PROBLEM AKO JA??
kavicka

ahoj...chcem sa opytat, ci ma niekto podobny pripad ako ja...mam strasne velke stresy z pisomiek, zo skoly, ale aj z rodinnych problemov...a ked su aj prazdniny a nemam ziadne problemy, tak je to vo mne tak zafikovane, ze citim bolest v bruchu zo stresu, ktory nemam z coho mat, ale predsa ho mam...velmi ma to trapi, lebo sa to prejavuje tym, ze mi nechuti, chudnem...napr. aj ked mam malu pisokmu, na ktoru sa nemam bat, moj zaludok uz akoby tusil a velmi ma boli, ale nie je to taka bolest, je to bolest zo stresu... bojim sa, aby som nedostala zaludocne vredy, ak ich uz vobec mam...dakujem...

monika19

no ja som tento rok skončila strednu a na vyšku som sa nedostala nespravila som skušky. Uvidiš že maturita nie je taka strašna važne tam človeka podržia a len tak medzi namy aj poradia. Keby nebolo našej ekonomikarky tak by som asi z ekonomiky nezmaturovala poradila mi rozdelenie a ostatne sa dalo okecať. Jasne že su pred tým stresy ale aj ty učitelia čo skušajú sa spravajú uplne super taka uvolnena atmosfera a to bolo na OA. Ja som primačky preživala tažko tiež niečo zo zaludkom a tak ale prežila som musiš si verit. viem že sa to lahko hovori ale ver mi že potom sa nad tým iba pousmeješ. Keby si videla mna tak by si sa na mne dost pobavila. TAk hlavu hore držim palce na maturach a hlavne aby si stres hodila za hlavu skus si povedať ked to na teba pride a stres už zasa? teraz na teba nemam čas a on odide :) funguje to aspon na mna

kavicka

dakujem za tvoj prispevok, chodim na strednu a ty? teraz idem maturovat a prijimacky, to neviem, ako prezijem :((

monika19

kavicka tak to poznam viem čo preživaš ja mám to iste neustale zvieranie žalutka už len z toho že viem že niečo bude neaka písomka alebo skušanie pri tabuli. Je pravda že ak tieto stresy máš dlho tak sa to v tebe môže zafixovať viem o čom hovorim u mna sa to tak isto prejavovalo. Skus napríklad zhlboka sa nadýchnuť a potom vydíchnut a tak pravidelne dichat to niekedy pomaha ked citiš taky velky tlak alebo napätie. Taktiež existujú rôzne relaxačné metody ako sa takeho stresu zbaviť. Skus si v obchode kupit taku knihu mali by ju mať. A môžem sa spýtať kam do školy chodiš? na základnu či na strednu?