Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

12345a

kiki na- a co moznost, ze niekomu ta kozmetika nesadne?, napriklad aj ta bio,co ty pouzivas . a co ked im sadne len ta , bohuzial, co je testovana???

kiki na

milá chanelka, ja kupujem len BIO kozmetiku s certifikátmi, takže tí asi ťažko budú testovať.... verím že na svete sú aj dobrý ľudia a tí čo vydávajú certifikáty BDHI sa nedajú podplatť...

chanelka

kiki na- si dost naivnaa...myslis ze tie ktore su na listine "netestujeme na zvieratach" netestuju naozaj na zvieratach? niektore su ochotne zaplatit nehoraznu sumu aby sa zverejnili medzi tymi ktory netestuju (cest vynimkam)PODLA MNA , znacky ktore maju reklamu .. TV ,NOVINY , vsade sa o nich hovorii,, 100% tne testuju na zvieractach!!!...tym ze to napises sem aby si nekupovali ludia taku kozmetiku , nic nezmenis.. keby to vyhlasil OBAMA,,tak by to urcite pomohlo :Daj ja som nad tym rozmyslalaAA..tak to je . . treba to dat ludom na oci . .. najlepsie nejakou vplyvnou osobou ..napr. OBAMA.. pretoze niektory ludia su az priilis zaslepenyy dnesnymi mediami, uzasne vysledky , a nwm co budeme nadherne ked budeme pouzivat TAKU a taku KOZMETIKU.. ale vyrubuju sa preto stromy a nici ovzdusie . RAZ NA TO AJ TAK DOPLATIIME

kiki na

aspon to nebudem podporovat, nie?? :D:D keby vsetci ludia na svete nekupovali testovanu kozmetiku, tak s tym vyrobcovia prestanu, lebo by prisli o vsetky zisky :D a stranok a zoznamov je vela, staci si dat so guuglu hladat ,,firmy testujuce na zvieratach"

12345a

kiki na-- si velky optimista! a si myslis, ze tym to hned skonci?? vobec nie.ono to bude aj dalej pokracovat.
a odkial mame vediet,ktoru testuju a ktoru nie? je nejaka stranka na to?

moje

Ale bože, šak si založte vlastnú tému, to už skutočne v každej téme sa musia robiť intrigy? Téme má názov "ktorá špirála je najlepšia", keď chcete diskutovať o niečom inom, založte si inú tému.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk