Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

Beckyna

preboha vy ste uz o com dievcata? sa tu rozpravajte o testovani na zvieratach a niceni ovzdusia ked sa tu nejaka baba pyta na najlepsiu spiralu :D jezisi

salamandra44

kikina: darmo nejaká firma povie, že netestuje kozmetiku na zvieratách - skôr, ako ju uvedú na trh na Slovensku, tak ju v nejakom výskumnom ústave na Slovensku na zvieratách otestujú. Je to zákon, ktorý platí pre všetky zahraničné prípravky (okrem tých čínskych, ktoré sa predávajú na blšákoch a sú k nám dovážané nelegálne). Takže ak aj je na tej tvojej BIO kozmetike napísané, že nie je testovaná na zvieratách, znamená to len, že výrobca netestoval. Ale na Slovensku takými testami prešla, to mu ver, inak by ju nepustili sem na trh.

čo sa týka maskary, ja používam SuperSHOCK od Avonu a som veľmi spokojná

12345a

kiki na- a co moznost, ze niekomu ta kozmetika nesadne?, napriklad aj ta bio,co ty pouzivas . a co ked im sadne len ta , bohuzial, co je testovana???

kiki na

milá chanelka, ja kupujem len BIO kozmetiku s certifikátmi, takže tí asi ťažko budú testovať.... verím že na svete sú aj dobrý ľudia a tí čo vydávajú certifikáty BDHI sa nedajú podplatť...

chanelka

kiki na- si dost naivnaa...myslis ze tie ktore su na listine "netestujeme na zvieratach" netestuju naozaj na zvieratach? niektore su ochotne zaplatit nehoraznu sumu aby sa zverejnili medzi tymi ktory netestuju (cest vynimkam)PODLA MNA , znacky ktore maju reklamu .. TV ,NOVINY , vsade sa o nich hovorii,, 100% tne testuju na zvieractach!!!...tym ze to napises sem aby si nekupovali ludia taku kozmetiku , nic nezmenis.. keby to vyhlasil OBAMA,,tak by to urcite pomohlo :Daj ja som nad tym rozmyslalaAA..tak to je . . treba to dat ludom na oci . .. najlepsie nejakou vplyvnou osobou ..napr. OBAMA.. pretoze niektory ludia su az priilis zaslepenyy dnesnymi mediami, uzasne vysledky , a nwm co budeme nadherne ked budeme pouzivat TAKU a taku KOZMETIKU.. ale vyrubuju sa preto stromy a nici ovzdusie . RAZ NA TO AJ TAK DOPLATIIME

kiki na

aspon to nebudem podporovat, nie?? :D:D keby vsetci ludia na svete nekupovali testovanu kozmetiku, tak s tym vyrobcovia prestanu, lebo by prisli o vsetky zisky :D a stranok a zoznamov je vela, staci si dat so guuglu hladat ,,firmy testujuce na zvieratach"

12345a

kiki na-- si velky optimista! a si myslis, ze tym to hned skonci?? vobec nie.ono to bude aj dalej pokracovat.
a odkial mame vediet,ktoru testuju a ktoru nie? je nejaka stranka na to?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.