Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

Sssaxana

vy štetky čo mate na haku aku špiralu a kozmetiku kupujete podporujete tym tyranie zvierat,len aby ste boli VY krasne!!!!!!

kamillka

myside , lancome hypnose kupis od 30-35 eur, draha jak fras, ale u mna sa osvedcila, mne kazda spirala vydrzi 8 mesiacov,je to jedno ci je drahsia ci lacnejsia, vzdy sa vratim k MF, alebo lancome hypnose, malujem sa kazdy den

simisimi

Lancome Hypnose Mascara stojí okolo 30€. Ja som strašne spokojná s Colossal Volume Express z radu Maybelline a za nijakú inú špirálu by som ju nevymenila:-)

myside

kamilka a kolko stojí taká spirála od lancome,ja som mala doteraz max factor,ale ma uz dost nudí,dík za odpoved!

morskaa

ja som najviac spokojna s maskarou od Bourjois Volume Clubbing Ultra Black.. velmi riasy zvyrazni, je poriadne cierna a vobec sa nedrobi, drzi pekne cely den..:) vo fann-ku stoji okolo 12 eur. konecne som nasla poriadnu zvyraznujucu spiralku..:)

petrusa

Ja som akurát vyskúšala od miss sporty mascaru v zelenej tube a hneď som si ju zamilovala.Z mojich krátkych, riedkych mihalníc sa zrazu stali zhustené a krásne vytočené.Za tie peniaze je 200%. Keď sa mi minie skúsim ju len doplniť obyčajnou náplňou od regine, totiž si myslím že najviac má vplyv kefka ako samotná výplň.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk