Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

siisa 25

ja som vyskusala vseliake,ale vyhovuje mi RIMMEL v ciernej tube,extra super lash sa to vola,tiez rovna tie ohnuta kefka sa mi zda byt lepsia

jancecka

mne najviac vyhovuje špirála značky RIMMEL ale neviem presne aký druh to je, je v červenej tube, no nemám rada zatočené kefky, kupujem si rovnú, predĺži aj zhustí.

lana334

ja som praveze na tu zelenu miss sporty citaa neuveritelne mnozstvo chval a ze je ovela lepsia ako tie drahe spiraly...tak neviem no...ale osobne som ju neskusala ked ja sa bojim lebo mam take citlivejsie oci a nechcem nic radsej riskovat

mirka 23

simonečka, no od Miss Sporty nič extra nečakaj. Je to kozmetika pre 12 ročné dievčatka, čo sa učia ličiť.

SIMONECKAAA

miss sporty...tá zelená sa mi nehodí na nič...totálne mi zlepuje mihalnice!!!vôbec mi ich nepredlžuje....!!!jednoducho povedane:som sňou strašne nespokojná.....nehodí sa mi!!:)

snehulienka6

Ahojte, neviem ako je to so znackami, ale ja pouzivam rimmel a som spokojna i ked mohlo by byt aj lepsie :)
a co sa tyka tvaru spiraly:
-kefka(cim vacsia a hustejsia tym lepsie) na zhustenie a objem
-hrebienok, ten je zasa dobry na "precesanie" na predlzenie, cize ak mate prirodne husne riasy

ja pouzivam radsej hrebienok aj ked je pravda ze s tym to trva trosku dlsie :)

mija223

Určite žltá Maybelline the colossal volume expres...prvýkrát ked som si ju dala mi kamoška povedala že mám po nej velmi dobré mihalnice...kozmetička sa ma pýtala či mám umele mihalnice a viac ludí mi povedalo že mám krásne riasy... =)

mia134

Alverde, dvojfazova, zahustuje , predlzuje, rychlo schne, nelepi a je prirodna. Aj pre cocky vhodna. Nic lepsie som nemala. A nevysycha, funguje mi aj 10 mesiacov jedna. Uz 3 roky na nej ficim.
A stoji nieco cez 3 ecka.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk