Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

mia134

Alverde, dvojfazova, zahustuje , predlzuje, rychlo schne, nelepi a je prirodna. Aj pre cocky vhodna. Nic lepsie som nemala. A nevysycha, funguje mi aj 10 mesiacov jedna. Uz 3 roky na nej ficim.
A stoji nieco cez 3 ecka.

spiralka/

Tak ja som si kupila najnovsie,moju najlacnejsiu spiralku v mojom zivote :P. Miss Sporty ta zelena studio lash,uzasne nieco,ako krasne zvyrazni a predlzi,na objem moc nieje ale inak skvele,ale chcem sa spytat,tych co s nou maju skusenosti.Sa mi zda ze nejak dlho zasycha,druha vrstva nechyta na druhu,az kym pockam takych 5minu minimalne.Ci aj u vas,je to take cudne?...A co poviete na Elite Lashes od Dermacolu,ci define a lash?

ekusiiik

Maybelline the colossal volum'express
nemám ju,ale keď ma ňou vizážistka líčila,bolo to neskutočné fakt - stačila 1 vrstva a riasy vyzerali ako umelé

sibalka:))

z drahsich Collistar Ignito ci ako sa to vola, z lacnejsich Miss Sporty Studio lash ruzova... len oni su dost vyrazne

nathalie777

babyyy, poraďte nejakúú dobrúúú, ktoráá je extra čierna, ale nezlepuje... ja mám dlhé mihálnice a veľmi tmavé a klasické mi vôbec nezvýraznia... ďakujem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk