Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

sonnula

U mňa vedie:

C L I N I Q U E HIGH DEFINITION LASHES

Prečo? Pretože ju odlíčim v sprche, horúcou vodou (alebo teplou:) každý to cíti inak)

Nerozmazáva sa!

Nelepí!

A hlavne to odličovanie !!! EASY LADIES;)

Soňa

miamiii

ja som zatial najviac bola spokojna s tou zltou volum expres colosal stoji tak do 7 eur zvycajne a mne najviac sadla a to som poskusala rozne znacky

levicaaaaa

Denz: asi som sa zbytočne rozčúlila, ale tentokrát ma to vážne nahnevalo, viem, že mne to mínusko nijako neúblíži a asi ani nikomu inému, ale podľa mňa pred registráciou na toto fórum by každý mal absolvovať nejaký ten psychologický test, či je spôsobilý zúčastňovať sa diskusie... :D a tiež som za to, aby sem mali prístup LEN a LEN registrovaný užívatelia...

Denz

levicaaa- viem....
Kasli na to...ja si to tiez nevsimam a som tu....
To minusko nic neriesi a nezabranis tomu....
Asi tak:)

levicaaaaa

Denz: ale veď to si zas ako nemusel, mňa len zaujímalo, kto chodí na toto fórum a nechápe základným pravidlám...

tinnka

maybelline: colossal volume expres stoji okolo 10€ a bola som s ňou celkom spokojna
čo sa tyka maxfactor false lash effect - je super, teda aspoň ja som s ňou nadmieru spokojna

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá špirála je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk