Ktorá špirála je najlepšia?

wendy29

Max Factor-False Lash EFFECT,vyskusala som ich dost aj od Maybeline,L.oreal,ale tato od MF je fakt super,sice je trosku drahsia ale hadam vydrzi.

sosaso

enigma: a vyskúšala si už MasterPiece Max od Max Factor? :) ..to je moje No. 1.. a nič lepšie som na momentálnom trhu nenašla a nedám na ňu dopustiť :)

enigma

vsetky aktivistky, ktore su za to, aby sa netestovala kozmetika na zvieratach, by si mali prestat predstavovat pod pojmom zviera ich domaceho milacika, roztomileho zajacika a podobne. A okrem toho je lepsie ak sa kozmetika, lieky a podobne veci testuju na ludoch?
Som rada, ze ludia pisu svoje nazory, ktora kozmetika im vyhovuje. Nie je to len o tom, ze chceme byz krasne ale aj o tom ako nevyhadzovat peniaze za blbosti.
zatial som naj spiralu nenasla ale usilovne hladam:)

jaqueline

za spomenutie mi urcite stoji
1)ASTOR VOLUME ARTIST dlhe, objemne a nezlepene =)a nikdy mi pri nej nevypadavali mihalnice, to bude asi tymi vitaminmi..reklama po prvy krat neklamala
2)ORIFLAME WONDER LASH sice ziadny objem, ale urcite krasne predlzi bez zlepenia
3)AVON DARING CURVES pekne riasy natoci

vela zien si vychvaluje maybelline colosal, no mne tato mascara nevyhovuje, objem mozno mam, no okrem neho aj pekne zlepene mihalnice =)

mnamka257

ja som si nedavno kupila taku zltu od maybeline, lebo vsetky baby si ju vychcalovali, ale je to ta najhorsia spirala jaku som kedy mala-podla mna je najlepsia spirala taka zelena od miss sporty-s tou som fakt veelmi spokojna, alebo od loreal s tou ciernou orchideou-ale ta je uz trosku drahsia