Ten naj šampón na kučeravé vlasy

tbl555

Viem, že vodou olej nezmyjem, ale keď ich opláchnem teplou vodou, tak už nie sú také akoby mastiace sa, ale nie sú suché a držia tvar.

tbl555

neviem názov, ale je to bylinný šampón z lekárne. po umytí použijem kondicionér, inak by som sa nerozčesala, potom na umyté vlasy dám olivový olej, nechám pôsobiť koľko je času, iba opláchnem vlažnou vodou. a to je všetko. vlasy sú ozaj potom pekné a vôbec nie suché.

EO

sarochan
Neviem aku zehlicku pouzivas ??Ale v prvom rade potrebujes pred zehlenim davat ochranny spray co je urceny na zehlicky/feny,kulmy/
Faouk system produkty maju toho vela neviem ci ich ponukaju na Slovensku.
Dalej treba pravidelne cistit zehlicku!

sarochan

kebi ste mi mohli poradit ja mam tae hrozne vlasi a ani si ich nemozem rozcesat a musim ich umivat kazdi den ket si ich zehlim tak su moje korienki velmi popraskane co ma urobit

iskra

ja mam vlnite vlasy a ide ma znich porazit.
musim ich kazdy den zmivat.
ak sa rano zobudim no hroza.
nedaju sa mi ani upravit nic.ak si ich den neumijem mam ich krepove.pouzivam radu gliskur ale nepomaha.
zehlicku nechcem pouzit lebo ich mam suche.
PORADTE CO MAM ROBIT :(

janulec

Ja mam vlnite vlasy a chcem ich mat krasne vlnite, tak pouzivam Pantene hydrating curls. Je uzasny, mam super vlasy. A to som roky pouzivala iny-proti lupinam, nerada riskujem v takychto veciach, bala som sa, ze ked si dam neprotilupinovy, ze budem mat lupinky, ale nemam. odporucam.

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

fuuu neviem ti presne povedat no sampon okolo 300, a balzam okol 450 , inak robia aj kuru biolage stoji 150 sk a vo vlaskoch ti vydrzi 5 tyzdnov.... je to taka sokova kura =) bude dobre