Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tma pred ocami,krutenie hlavy

zigy

ahoj mám veľký problém v lietadle.vždy odpadnem a vidím mžiky a musím mať kyslík.Prosím poraďte mi čo mám robiť.trvá to už dva roky a mám silné migrény-žiaden problém nazvracať 5L.Doktori???tých sa bojím a jedine sanitka ma tam vždy dovezie.Ďakujem

WewushQa

ahojte... uz treti den sa mi toci hlava zacalo to tym ked nastala nahla zmena pocasia z velkeh tepla na dazd a zimu bolo to zo soboty na nedelu a cele rano az do obeda sa mi tocila hllava nedavala som tomu velky vyznam az ked aj na druhy den to trvalo cely den a vecer mi bolo na zvracanie a ledva som trafila do dalsej izby... uz som povedala ze dalsi den idem ku lekarvi lenze moja lekarka ordinje len do 10 a mama ma nchcela budit takze sa dostan tam az zajtra ... mam uz s toho strach ebo nikdy som niec take nemala ... dakujem za pomoc...

QWAST

dneska v skole sa mi(neviem preco)po teline zacala strasne krutit hlava a zle som videl(asi tak ked si zapnete telku a nejde tak tam behaju take bielo-cierne pasiky a televizor bzuci)a videl som na zlto vsetko bolo zlte a sotva som vydel obrysy kamosov musel som sa pridrzat steny aby som nespadol a v hlave my strasne bzucalo tak som si zapchal usi ale stale som to pocul a zle sa mi dychalo prestalo to az ked som si sadol pomaly bzucanie prestalo v lavom uchu a potom v pravom a potom sa zlepsil aj zrak. neviete cim to bolo? Mam len 13.aj niekedy pri jedle mam zrazu pocit na zvracanie ale viem ze vracat nebudem je to dost divne a zle sa mi dycha a strasne ma boli pri srdci KEBYZE VIETE CIM TO VSETKO JE NAPISTE MI NA MOJ E-MAIL PLS (sorry za pravopisne chyby slovencina mi moc nejde)

valensis

ahojte,ja patrim medzi tych s nizkym tlakom,snazim sa vela pit,ale aj tak mam stale zavrate=hlavne ked zaklonim hlavu,vtedy je to ze dovidenia,5 min sa mi vsetko toci a je mi dost blbo,som daleko od SK a nechce sa mi tymto lekarom vysvetlovat vsetko dokola.

VALDIIIQ

CAWTE NOSIM OKULIARE A TIEZ SA MI TO STALO NO LAE UZ SA MI TO NESTAVA ...MAM PIT TEKUTINU? LASI ANO CO? hh NO JA VIDIM NRLANE AKO OSTATNY LAE MAM DOST SILNE DIOPTRIJE 4.5 NO ALE POMALICKY SA MI TO NAPRAVA ..AK BY STE NIECO POTREBOVALI NAPISTA .cawte

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tma pred ocami,krutenie hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk