strach

Príspevok v téme: strach
svalnac

mam velmi hlupi problem.Nedokazem niekomu lepsie povedane babe nieco take mile,pekne,romanticke povedat pretoze mam postavu tak povediac ako nejaky boxer tak viac vysportovanu a je mi to trapne aj ked jej to chcem povedat proste sa to kumne nejako nehodi take veci hovorit bojim sa ze sa zacne smiat alebo nieco take poradet ako mam tento strach prekonat?

paf

jej! uz tento Tvoj problem je sam o sebe velmi mily ;). Preco by velky chlap nemohol byt citlivy a romanticky? Kebyze nie som vydata, tak som sa asi virtualne do Teba zalubila.. UPRIMNOST je vo vztahu asi najdolezitejsia(aj v potencialnom). Ak Ty uprimne nieco mile povies, neverim, zeby Ta spravne dievca vysmialo. Ak vysmeje, je to hus. Ja som osobne uplne paf zo silnych manzelovych ruk, ktore su ku mne tak nezne.. on je celkovo ku mne pozorny...ach jaj.. vobec mu to neubera na muznosti, prave naopak.
PS:ak sa hanbis povedat, napis smsku, aj to sa rata ;)

stasticko

cav svalnac
moj nazor je asi taky, ze ak ti robi problem vyjadrit sa slovne, skus to inak- bud mily , nezny, pozorny...kazda normalna baba to urcite pochopi a oceni- skutky sa vzdy cenia! a suhlasim s predchadzajucim prispevkom, ak sa daka bude smiat, nestoji za to!A okrem toho, je to iba v tvojej hlave, skus to a uvidis, ved to chces asi povedat osobe blizkej a ta ta ma tiez urcite rada- smelo do toho akymkolvek sposobom! Bude to OK.vela stastia!!!

dustyna

Suhlasim,zeny chcu pocuvat mile slova,ktore im sepka vyvoleny do uska:).A tvoja postava s tym nema nic spolocne,pre tu svoju drahu si ideal:).Tak smelo do sepkania,vela stasticka

hooligan

ked si ta baba bude smiat koli tomu, ze si povedal nieco romanticke, tak ti poviem rovno, ze ti taka za to ani nestoji. a fakt, ze toho by som sa nebal. babam sa paci pocuvat take veci a ver mi, ze ked sa raz rozbehnes, tak to uz pojde vpohode:) a ked si stale myslis, ze by ti to malo robit problemy, skus to prv s nejakou dobrou kamaratkou, mozno strach odide sam:)