Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov...

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov...
stanley

Ahojte, práve som vyšiel zo sprchy a povedal si dosť! Už asi 4 roky mám problémy s vypadávaním vlasov...ono je to takto: mal som vlasy ako dróty, pevné a zapustené, ale to sa zmenilo a teraz sú ako perie, jemné a makké. Používam kvalitné šampóny, ale vlasy si aj gélujem a to dosť často. No a vypadávanie nie je viditeľné furt, ja si to všímam hlavne, keď si ich umývam šampónom a na rukách mi ich ostane (ak rátam kompletne za 1 týždeň) zhruba 300 (odhadom)...ale tie vlasy sú tenučké a niektoré také poskrúcané, hoci mám úplne rovné vlasy a krátke (2-3cm) a na vačšine sa zdá, akoby tam korienok vôbec nebol a ak áno, tak je úplne miniatúrny...ale všetky sú rovnako dlhé, tak neviem, či sa trhajú. No nevidím nejak veľmi, že by boli na hlave riedko, alebo "hluché" miesta. Potreboval by som teda poradiť, nejaké konkrétne prípravky na vlasy, alebo výživové doplnky..veľmi pekne Vám ďakujem za akékoľvek rady a možno aj podobné skúsenosti...ďakujem

mirdzilka

Neviem, ci este stale cakas na odpoved, ale skusim. Viem o jednom pripravku, svokor ho ma overeny, blizsie info ti mozem dat na mail. Ozvi sa na mirdzilka@azet.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov... - Fórum - ZDRAVIE.sk