ako ziskat jeho tel.cislo? :-( prosiiiiiiiiiiiiiiiiim

Príspevok v téme: ako ziskat jeho tel.cislo? :-( prosiiiiiiiiiiiiiiiiim
smutna

ahojte. prosim poradte! spoznala som jedneho super chalana,ale nie je so slovenska, ale so Saudskej Arabie.Par krat som ho stretla a raz som sa s nim aj rozpravala.Vyzeral byt velmi v pohode!Chcel odomna moje tel. cislo-dala som mu.Ja ako blba som si od neho nevypytala a teraz toho velmi lutujem.Strasne by som ho chcela nejak zohnat, ale neviem ako.. :-(Raz som ho stretla, ale blbo som sa k nemu zachovala, lebo sa ma pytal ze ci chcem s nim chvilku pokecat, a ja ze nie ze musim byt s kamaratom a odisla som:-( on sa asi urazil a odvtedy mi ani nezavolal, ani nenapisal :-( Fakt som sa blbo zachovala a neviem co si mam teraz mysliet..Chcela by som nejak ziskat to jeho cislo ale fakt ma nic nenapada!To, ze by som ho mohla stretnut len tak hocikedy by sa urcite nemohlo stat, lebo je tu kvoly sportu..takze skoro cely cas len sportuje a je mimo mesta v ktorom byvam.Je mi z toho zle, lebo sa citim fakt blbo..keby mi aspon napisal, zavolal aby som mala aspon to cislo a mohla sa mu ospravedlnit! :-( ale pochybujem, ze to urobi :-( prosim vas, poradte co mam robit?? ako ziskat to cislo??on vacsinou chodi von az neskoro vecer, ale to ja uz nemozem!PROSIM..

smutna

UZ MAM JEHO TEL. CISLO! NAPISALA SOM MU SMS, ZE CI SA NA MNA HNEVA, CI SOM MU NIECO SPRAVILA A ON MI ODPISAL LEN ZE NIE, NEHNEVAM SA!!! POTOM SOM MU NAPISALA ZASE ZE MU NEVERIM, ZE URCITE V TOM NIECO JE A ON MI ANI NEODPISAL UZ! AJ SOM HO PREZVONILA A ON NIC!! PROSIIIIIIIM CO SI MAM TERAZ MYSLIET??? JA FAKT NEVIEM CO MAM ROBIT! TEL. CISLO SOM SI VYPYTALA OD NEHO A TVARIL SA NEJAKY AKO KEBY BOL URAZENY..MOZNO PRETO, ZE SOM TAM BOLA AJ S MOJIM KAMARATOM..AKURAT SOM HO STRETLA TAK SOM SI HO VYPYTALA..PROSIIIIIM PORADTE

smutna

star- kde v zahranici pracujes?ale ja ho nepotrebujem na to, aby som s nim chodila ale aspon by som chcela byt s nim kamaratka..ale nejak neviem co mam robit..lebo je stale s tymi jeho kamosmi a ja ho nechcem oslovit pred nimi..je to dooost trapne

star

nesuhlasim s aginou, pracujem v zahranici a pracuju tu so mnou aj moslimovia a arabi. manzelstvo je pre nich posvatne??? cest vynimkam, ale 99% z nich co su tu a maju doma manzelky, tu maju milenky a uzivaju si ako sa len da, si myslim, ze to, co nemozu mat doma, dohanaju tu. to by ste mali vidiet a viem co hovorim, lebo jedna moja kolegyna bola s nim tehotna a druha si s nim len teraz zacala, dufam, ze nedopadne podobne

panik-a

Nemam pravo na svoj nazor, ani ked mam pravdu...Mam 2 dcery v puberte, ktore jeho metodamizacinaju velmi trpiet.A neviem, ci su Arabi suknickari, moj je z Europy. Vsetci maju ale jednu spolocnu crtu (je dana vychovou a plyvom nabozenstva) - zena je majetok muza(ber to prosim doslovne) a moze robit len to, co jej muz dovoli. A toho nie je vela. Ale vela zavisi od toho, z akej rodiny pochadza-myslim to tak, aky priklad (vzor) ma v rodine. Vobec daju dost aj na nazor rodiny -napr. keby mna neschvalila jeho maminaa bratia, nemam sancu.ALE na druhej strane :zober si to tak, ze aj predstavitelia niektorych kralovskych rodin (napr. Jordansko) su velmi pokrokovi.Tak Ti drzim paste, aby Ti to s tym Tvojim vysnivanym vyslo a aby Ta nikdy nesklamal. Pa

smutna

aha..tak ale zase ta nenuti az tak ze by si nepovedala svoj vlastny nazor, nie? myslis ze arabi su suknickari? ze sa otocia za kazdou babou? tvoj je tiez taky?

panika

Ako kedy...ja som sa mu uplne prisposobila, tym padom som stratila cely svoj zivot. Doslovne...Viem, ze ma miluje, ale odizoloval ma od vsetkeho, co by ma mohlo udrzat pri ,,rozume". Zena ma byt doma a starat sa o domacnost. Teraz sa po rokoch dviham na nohy, ale je to velmi tazke. Ono je lahke prisposobit sa zakazu -clovek z lasky urobi hocico. Ale je veelmi tazke vratit sa nazad, ziskat svoju dostojnost a pravo na to, aby si mohla povedat svoj nazor

smutna

ale to nejde len tak lahko, keby tam bol sam, tak by som za nim isla ale on vzdy len s kamaratmi a je ich tam strasne vela a je mi to blbe tam ist

panika

smutna
k mojej prvej odpovedi (uplne dolu..) -kde som napisala, ze su zli ? Napisala som, ze su citlivi na slovo ,,kamarat". (Som manzelkou moslima, tak viem, o com hovorim)

mariooo

Jáj nariekaš tu... nieže by si jednoducho za nim šla. ľudia vo svete umierajú a teba trapi toto heh, take it easy vsetko bude fajn a nasjkor to bude idiot čo ta prefikne a necha ako vačšina že chalani :)